"Altruistics service" nedir?

qRowLing

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 gün önce bir hile yazılımı indirmek için bir siteden program indirdiğimde böyle bir uygulama yüklenmiş. Açtığımda Afrika'lı çocuklara bağış kampanyası yaptıklarını söylüyorlar ama görevi sonlandır dediğimde tekrar açılıyor ve dosya konumunu açtığımda silemiyorum program açık olduğundan. Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• jjk.PNG
    jjk.PNG
    44,5 KB · Görüntüleme: 396
Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya konumuna gidip AV yazılımınız ile tüm klasörü taratın, ardından ilgili uygulamanın Hybrid Analysis raporunu alın.

8-9-10. seçenekleri işaretleyin, raporu alıp paylaşın.

Arkadaşlar silmeyi bulamadım ama kapattım gelişmişten bütün izinleri kaldırdım hiç bişe yapamıyor.Türkçesi fedakar diye geçiyor ve galiba bitcoin üretiyor tam bilmiyorum.

Arkadaşlar silmeyi bulamadım ama kapattım gelişmişten bütün izinleri kaldırdım hiçbir şey yapamıyor. Türkçesi fedakar diye geçiyor ve galiba Bitcoin üretiyor tam bilmiyorum.

Hocam ben silmeyi başardım hizmetlerden altruistic adında bir hizmet buldum sonra hizmeti tamamen devre dışı bıraktığım için Görev Yöneticisi'nden benim iznim dışında açılmadı sonra dosya konumundan bütün dosyalarını sildim.

Hocam ben silmeyi başardım hizmetlerden altruistic adında bir hizmet buldum sonra hizmeti tamamen devre dışı bıraktığım için Görev Yöneticisi'nden benim iznim dışında açılmadı sonra dosya konumundan bütün dosyalarını sildim.

Dostum hizmetlere girdim ve buldum ama devre dışı bırakılamıyor yardımcı olur musun lütfen?

Dostum hizmetlere girdim ve buldum ama devre dışı bırakılamıyor yardımcı olur musun lütfen?
Hizmetlerden "Dosya konumu aç" a tıkladım, ve dosya konumunda uninstaller diye bir program var onu çalıştırıp gerekli seçenekleri işaretleyip continue dersen programı silersin (eğer hala silmediysen)

Geri
Yukarı