Altyapı gerektirmeyen internet önerisi

Said Avci

Femtopat
Merhabalar arkadaşlar ben 2 yıldır altyapı beklemekteyim. Ve bina sakinlerimiz artık internet istiyorlar. İnternet altyapısı gerektirmeyen hızlı internet şirketlerini benimle paylaşınız. Şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superbox alabilirsiniz. Ping sorunu olabiliyor konumuza göre. Taahhüt ettikleri indirme ve yükleme hızlarını sağlıyorlar.

Merhabalar arkadaşlar ben 2 yıldır altyapı beklemekteyim. Ve bina sakinlerimiz artık internet istiyorlar. İnternet altyapısı gerektirmeyen hızlı internet şirketlerini benimle paylaşınız. Şimdiden teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Turkcell'in Superbox diye bir ürünü var onda altyapı gerektirmiyor diye biliyorum bir araştırmanı tavsiye ederim.

Altyapıyı pek önemsemiyorlar dostum maalesef bende ADSL altyapılı internet kullanıyorum.

Turkcell'in 24 Ay Taahhütlü Superbox paketleri var. Kotalı olanlar 4.5G hızında paket içeriğine dikkat ederek bir göz atmanı tavsiye ederim. Vodafone Redbox ise vasat bir hizmet olarak biliyorum yanlış olabilirim o konuda.

Arkadaşlar SuperBox kullandım ve istediğim sonucu alamadım başka güzel bildiğiniz bir şirket varmı mesela KabloNet iyimi bilen arkadaşlar yazarsa mutlu olurum.Teşekkür ederim

Geri
Yukarı