Altyapı kaç günde kuruluyor?

musabemiroztop

Decapat
Yaklaşık 3 hafta önce altyapı başvurusu yaptık. Binamız yeni ve altyapısı yok. Türk Telekom altyapıyı ne kadar sürede kuruyor? Sitemizin etrafındaki binalarda altyapı var, şu an olmayan biz varız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Talep çokluğuna göre bu durum değişebilir. Apartmanınızdaki kişiler (her daireden 1 kişi) TT Bölge Müdürlüğüne dilekçe verip süreci hızlandırabilir.

1 gün falan sürüyor ama siz daha çok beklersiniz biz başvuru yaptık 3 ay beklettiler hatta babam onlar için yolu kazdırttı altyapı için sadece kablo çekceklerdi gelcez dediler gelmediler yani daha çok beklersin

Gün? Biz altyapıyı 3 yılda getirttik. Tüm bina olarak başvurmanız gerekiyor. İlk inşaat planlaması ne zaman ise o zaman yaparlar.

Biri günlerden mi bahsetti :D? Tam 19 ay önce başvurdum ben alt yapı talebi için, port açılması için. Aralıklarla arayıp sordum soruşturdum ama bil bakalım ne oldu, tek bir ekip bile gelmedi. Ne mi yaptım? Kendi portumu kendim sağladım, bina altındaki üç dükkanın ikisinde boş port vardı birinden adıma port bağlantısını yaptırdım ve elektrikçi çağırıp ankastre kutusundan daireme kadar CAT6 kablo çektirdim, şimdi sıkıntısız 35 Mbps internet kullanıyorum. Türk Telekom'u beklemeye kalkarsan sakalına ak düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı