Altyapı olmayan yere internet bağlatma

genco2.1

Hectopat
Daha fazla  
Ben Elazığ'da oturuyorum ve çok seçenek yok ayrıca bulunduğum yerde altyapı yok, internet bağlatamiyorum öneriniz var mı? Ve lütfen çok pahalı olmasin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sıkıntı bizim burada da var şu an benim içimden geçen konuyu açtın Turkcell UyduNet kullanıyoruz ama o da berbat çekmiyor ve bu ay sözleşme bitiyor altyapı yok anca uydu internet oluyor bizim bu eve bir türlü uygun hızlı bulamadık.

Aynı sıkıntı bizim burada da var şu an benim içimden geçen konuyu açtın Turkcell UyduNet kullanıyoruz ama o da berbat çekmiyor ve bu ay sözleşme bitiyor altyapı yok anca uydu internet oluyor bizim bu eve bir türlü uygun hızlı bulamadık.

TürkNet altyapısız yerde 30Mbps vaadediyor amma bilemiyorum...
Bende Superbox tavsiye ederim 50 Mbps internet çıkabiliyor kotalı almalısın ama.
Kotalı Superbox bi halta yaramaz ben sınırsız 10mbps kullanıyorum 2.ci ayım evde 4.5G çekmediği için bağlantı hızını 3G düşürdüm anca geceleri 6mbps alıyorum ki ilk 3 ay özel internet hızım 2 katı hızlı önümüzdeki ay artık 144p video izlerim :D

TürkNet altyapısız yerde 30Mbps vaadediyor amma bilemiyorum...

Kotalı Superbox bi halta yaramaz ben sınırsız 10mbps kullanıyorum 2.ci ayım evde 4.5G çekmediği için bağlantı hızını 3G düşürdüm anca geceleri 6mbps alıyorum ki ilk 3 ay özel internet hızım 2 katı hızlı önümüzdeki ay artık 144p video izlerim :D
Öyle bir durum yok altyapı olmayan yere internet gitmez.

Hocam Turkcell çekiyorsa Superbox alın. Yoksa uzaynet kampanyalarına bakabilirsiniz. 160 TL gibi bir rakam ödemek zorunda kalırsınız.

Geri
Yukarı