Altyapı olmayan yere internet hizmeti önerisi

seloizm44

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yeni taşındığım evime internet altyapısı yok. Malum 3 büyüklerin kablosuz internet hizmeti tefeci misali. Sizin bildiğiniz veya kullandığınız ping değeri abartılı olmayan fiyatta makul kablosuz internet hizmeti veren sağlayıcıları öğrenebilir miyim? Her yere vermeleri önemli çünkü Şırnak'ta yaşıyorum. Yardımınızı bekliyorum.

Öncelikle herkese merhabalar ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yeni taşındığım evime internet altyapısı yok. Malum 3 büyüklerin kablosuz internet hizmeti tefeci misali. Sizin bildiğiniz veya kullandığınız ping değeri abartılı olmayan fiyatta makul kablosuz internet hizmeti veren sağlayıcıları öğrenebilir miyim? Her yere vermeleri önemli çünkü Şırnak'ta yaşıyorum. Yardımınızı bekliyorum.

TurkNet.

UzayNet’e bir göz atın.

Hocam eğer niyetin oyun oynamaksa süperbox gibi veya alternatiflerine sakın yanaşma bir kullanıcı olarak inan çileden çıkıyorsun hem pahalı hadi diyelim tamam ödeyecek parasını sorun değil ya bari karşılığını alalım yok olmuyor sürekli internet bağlantısı kopuyor ping desen dağlarda

Hocam eğer niyetin oyun oynamaksa Superbox gibi veya alternatiflerine sakın yanaşma bir kullanıcı olarak inan çileden çıkıyorsun hem pahalı hadi diyelim tamam ödeyecek parasını sorun değil ya bari karşılığını alalım yok olmuyor sürekli internet bağlantısı kopuyor ping desen dağlarda

Oyleler vallahi biliyorlar başka kapı yok. Karaktersizler işte, ne yaparsın?

Geri
Yukarı