Altyapı sorgusunun sonucu her gün değişiyor

berkayx

Hectopat
Bazen altyapıyı ADSL bazen VDSL2 gösteriyor. Kablonet'te de fiber gösteriyor. Türk Telekom'da da HiperNet gösteriyor. TurkNet altyapi sorgulama da eskiden 94 Mbps VDSL2 yazarken şimdi ADSL 17 Mbps yaziyor. Neden böyle?

Bazen altyapıyı ADSL bazen VDSL2 gösteriyor. Kablonet'te de fiber gösteriyor. Türk Telekom'da da HiperNet gösteriyor. TurkNet altyapi sorgulama da eskiden 94 Mbps VDSL2 yazarken şimdi ADSL 17 Mbps yaziyor. Neden böyle?

Her gün dediğiniz ne zamandır?

Her gün dediğiniz ne zamandır?
Cuma günü ve hafta sonu VDSL2 94MBPS gösteriyordu. Bugün baktığımda 17 MBPS ADSL gösteriyor ama Kablonet'e bakınca Fiber, Türk Telekom 'a bakınca HIPERNET gosteriyor. Extrapack isimli (site ismi şu an aklımda değil yanlış yazdıysam affola) siteden bakınca da VDSL2 yazıyor.

Cuma günü ve hafta sonu VDSL2 94Mbps gösteriyordu. Bugün baktığımda 17 Mbps ADSL gösteriyor ama Kablonet'e bakınca Fiber, Türk Telekom'a bakınca HiperNet gosteriyor. Extrapack isimli (site ismi şu an aklımda değil yanlış yazdıysam affola) siteden bakınca da VDSL2 yazıyor.

Müşteri hizmetleri ile görüşün.

Şimdi Kablonet tamamen alakasız onlarla. Çünkü Kablonet var diyorsa vardır. Bunun sebebi ayrı bir kablolaması olmasıdır. Ama diğer dediğiniz ilginç. TürkNet ile görüşmekte fayda var.
Turknet müşteri hizmetleri açmıyor ki. Kablonet'e mi geçsem diye düşünüyorum.
Kablonet kullandım ben 2 yıl kadar. Şimdi bazı sebeplerden dolayı TürkNet kullanıyorum. Hiç düşünmeden Kablonet derim. 0(850) 288 80 81 numaralı telefonu arayabilirsin. Kablonet sorgulaması: Türksat Kablo Fiber İnternet Alt Yapı Sorgulama | Türksat Kablonet

Şimdi Kablonet tamamen alakasız onlarla. Çünkü Kablonet var diyorsa vardır. Bunun sebebi ayrı bir kablolaması olmasıdır. Ama diğer dediğiniz ilginç. TurkNet ile görüşmekte fayda var.

Kablonet kullandım ben 2 yıl kadar. Şimdi bazı sebeplerden dolayı TurkNet kullanıyorum. Hiç düşünmeden Kablonet derim. 0(850) 288 80 81 numaralı telefonu arayabilirsin. Kablonet sorgulaması: Türksat Kablo Fiber İnternet Alt Yapı Sorgulama | Türksat Kablonet

Sorguladigimda fiber yaziyor.

Benim de öyle oldu bir sorguladım fiber çıktı bir sorguladım altyapı yok çıktı internet alırken de Max 35 Mbps destekliyormuş ona güven olmuyor gidip sormak veya aramak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı