Altyapım en fazla ne kadar hız verebilir?

SVGSefaTR

Decapat
Arkadaşlar şu olayı anlamadım şu an Türk Telekom kullanıyorum ve 2 hafta önce 12 dowload 1 upload veriyor resmi sitesinde. TurkNet'te ise 16 Mbps 1 upload veriyordu. Şimdi bir bakayım dedim şok oldum TurkNet 63 Mbps 8 upload diyor ilk çok mutlu oldum çünkü artık daha yüksek paket internet alabilecektim. Bir de Göknete bakayım dedim burada da ortalama aynı seviyeler şu an sevinçten deliriyorum ama anlamadığım bir şey var hiçbir işlem yapılmadan nasıl VDSL internet çekildi? Oradaki hızlar ne kadar doğrudur?

resim_2022-05-15_153405645.png

resim_2022-05-15_153352340.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu olayı anlamadım şu an Türk Telekom kullanıyorum ve 2 hafta önce 12 dowload 1 upload veriyor resmi sitesinde. TurkNet'te ise 16 Mbps 1 upload veriyordu. Şimdi bir bakayım dedim şok oldum TurkNet 63 Mbps 8 upload diyor ilk çok mutlu oldum çünkü artık daha yüksek paket internet alabilecektim. Bir de göknete bakayım dedim burada da ortalama aynı seviyeler şu an sevinçten deliriyorum ama anlamadığım bir şey var hiçbir işlem yapılmadan nasıl VDSL internet çekildi? Oradaki hızlar ne kadar doğrudur?

Eki Görüntüle 1388624

Eki Görüntüle 1388623

VDSL kutuya kadar fiber sonra bakır demektir. Evinizin önünde bir çalışma olmamıştır ama kutunun orada olmuştur. Hızlar doğru başvurabilirsiniz.

Nasıl anlamadım? Bir de bizim paket 12 Mbps'lik paketti galiba daha yukarı çıkmıyor.

Arayıp VDSL altyapıya geçmek istediğinizi söyleyin onlar size kampanyaları söyler 24 Mbps üstü paketler VDSL'dir onlardan birini seçip geçebilisiniz.

Ama alırsak 2 yıl daha tahaddüt yaparlar TurkNet daha mantıklı değil mi?

Portu kaptırırsanız geçemeyebilirsiniz. Bende aynı şekilde altyapı olduğunu sonradan fark ettim. Türk Telekom'u arayıp ADSL'den VDSL'e geçtim. Yalnız size modem teklif ederler sakın kabul etmeyin. Kendiniz alın çok çok daha iyi ben Türk Telekom'dan aldım pişman olup yeni modem aldım.

Portu kaptırırsanız geçemeyebilirsiniz. Bende aynı şekilde altyapı olduğunu sonradan fark ettim. Türk Telekom'u arayıp ADSL'den VDSL'e geçtim. Yalnız size modem teklif ederler sakın kabul etmeyin. Kendiniz alın çok çok daha iyi ben Türk Telekom'dan aldım pişman olup yeni modem aldım.
Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı