Altyapım olmasına rağmen VDSL internete port durumu yüzünden geçemiyorum

Cemal Taha

Zeptopat
İyi Forumlar arkadaşlar. Öncelikle yayın açmak ve YouTube videolar yüklemek için internetimi Türk Telekom ADSL'den VDSL'e geçirmek istedim. Altyapı sorgulamada 75 Mbps altyapı çıkmasına rağmen port durumu yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana geçiş olmayacağını söyledi haliyle. Port durumumu nasıl var hale getirebilirim Türk telekoma yazdım herhangi bir cevap şu anlık gelmedi port açtırmak vakit alır mı? İyi günler.

Asdasgudas

Centipat
Makaleler
2
Yer
Muğla
Hocam port açtırmak için yeni saha dolabı yapılması gerekiyor. Bunu siz tek başınıza yapamazsınız. Sokağınızda bulunan ve port alamayan insanlarla beraber imza toplayıp başvurursanız 1 tane daha saha dolabı koyarlar port açılır. Ama aynı sokağa birden fazla saha dolabı koyacaklarını zannetmiyorum.

KS
Cemal Taha

Cemal Taha

Zeptopat
Hocam port açtırmak için yeni saha dolabı yapılması gerekiyor. Bunu siz tek başınıza yapamazsınız. Sokağınızda bulunan ve port alamayan insanlarla beraber imza toplayıp başvurursanız 1 tane daha saha dolabı koyarlar port açılır. Ama aynı sokağa birden fazla saha dolabı koyacaklarını zannetmiyorum.
Cevapladığınız için sağolun hocam şikayet vara yazdım sorunu.Bakalım belki cevap yazarlar bir umut

Yukarı