Altyapısız bir yere internet nasıl bağlatılır?

Uydu üzerinden internet veren firmalar var. Özellikle yazlıkçılar ve deniz ulaşımını sık kullanan kişilere satılıyor bu ürün araştırabilirsiniz. Fiyatları hakkında bir bilgim yok.
Turkcell Superbox var. Eğer internet bağlatmayı düşündüğünüz bölgede Turkcell 4.5G kapsaması varsa bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Yok ben altyapı istiyorum kablo çeksinler derseniz Türk Telekom'a dilekçe yazın.
Teşekkürler, bulunduğum bölgede turkcell o kadar iyi çekiyor ki şehir merkezindeki diğer evimde aldığım hızın 2 katı diyebilirim. Superbox'u araştırıp kullanacağım sanırım. Sizce 10 mbps'ten daha iyi bir değer alabilir miyim? mobil verimden 150 mbps gibi bir değer alıyordum sanırsam.

Bende 20mbit sinirsiz ve 200mbit 200gb sinirli superbox var. Bazen disariya, aile ziyaretine gidince yanimizda goturuyoruz. Turkcell'in cektigi her yerde bize gayet iyi hiz sagliyor. Cocuklar, 20mbit sinirsiz'i kullaniyorlar, ben de is icin 200mbit olani kullaniyorum. Aslinda artik gerek te kalmadi, 200mbit olani iptal ettirmeyi planliyorum.

Teşekkürler, bulunduğum bölgede turkcell o kadar iyi çekiyor ki şehir merkezindeki diğer evimde aldığım hızın 2 katı diyebilirim. Superbox'u araştırıp kullanacağım sanırım. Sizce 10 mbps'ten daha iyi bir değer alabilir miyim? mobil verimden 150 mbps gibi bir değer alıyordum sanırsam.
Alabilirsin tabiki.
4.5G paketleri kotalı. 100 ve 200GB olarak satılıyor. Bu paketlerden birini alırsanız hızınız 100-150MBPS olarak değişiklik gösterecektir.
10MBPS ve 20MBPS olarak kotasız paketleri mevcut. Superbox 4.5G İnternet Kampanyası - TURKCELL

Dosya Ekleri

• 1606148520039.png
    1606148520039.png
    24,8 KB · Görüntüleme: 27
Alabilirsin tabiki.
4.5G paketleri kotalı. 100 ve 200GB olarak satılıyor. Bu paketlerden birini alırsanız hızınız 100-150MBPS olarak değişiklik gösterecektir.
10MBPS ve 20MBPS olarak kotasız paketleri mevcut. Superbox 4.5G İnternet Kampanyası - TURKCELL
Vadafone da iyi çekiyor. Limitsiz internet almayı düşünüyorum, sizce hangisini tercih etmeliyim? türkcell biraz pahalı geldi. Teşekkürler bilgilendirme için.

Vadafone da iyi çekiyor. Limitsiz internet almayı düşünüyorum, sizce hangisini tercih etmeliyim? Turkcell biraz pahalı geldi. Teşekkürler bilgilendirme için.

Geçmişte yaşadığım sorunlar yüzünden önermiyorum. İki telefonumda 4.5G olmasına rağmen tek bir telefonumda 4.5G vardı. Evimin kapsama alanı dışında olduğunu söylediler fakat diğer telefonumda nasıl 4.5G vardı anlamadım. İki telefonda aynı marka aynı modeldi.
Vodafone garip bir firma. Turkcell'le işiniz daha garanti olur eminim.

Superbox kullanıcısıyım, eğer köyünde Turkcell iyi çekiyorsa alabilirsin, bazı yerlerde çekmediğini gördüm ama çeken yerde de hakkını veriyor. 10Mbps Download, 5Mbps Upload veren paketi kullanıyorum.

Superbox kullanıcısıyım, eğer köyünde Turkcell iyi çekiyorsa alabilirsin, bazı yerlerde çekmediğini gördüm ama çeken yerde de hakkını veriyor. 10Mbps Download, 5Mbps Upload veren paketi kullanıyorum.

Turkcell 4.5G 150 Mbps sabit alıyorum vadafone ise 30Mbps. Turkcell'in interneti 10 Mbps limitsiz ve 200 TL. Vadafone ise 15 Mbps 170 TL. Şu an kullandığım internet de 10 Mbps hız konusunda sıkıntım olmaz ama daha uygun olduğu için vadafone tercih edeceğim sanırım.
Pahali baskan o Superbox hiç bulasma. Uydu uzerinden verilen internet fiyatlarini bilmiyorum fiyati uygunsa al.
Sanırım uydu internetleri ev telefonu ile çalışıyor. Bu şekilde bir tesisat da yok maalesef ev telefonları çalışmıyor bölgede, Turkcell 150 mbps sabit alıyorum.

Geri
Yukarı