Altyapısız internet önerisi

akaturtle

Hectopat
Daha fazla  
Ağustos ayında 4 alt sokağa taşındık ve interneti taşımak istediğimizde port yok dediler. Kaç aydır bekliyoruz, hiçbir geri dönüş almadık, ne zaman arayıp port çalışmasını sorsam bilgi yok diyorlar. Finallerim çoğu bitti, eve geldim. Online sınavlara da evde girerim diye düşünüyorum. Biraz nette araştırdım, altyapısız internet falan diyorlardı. Bu soruna geçici de olsa çözüm olur mu? Sınavların yanında LoL falan girmek de istiyorum. Ping sıkıntısı yaşar mıyım?

(arkadaşım feniks net kullanıyor tavsiye etmişti bilgisi olan var mı?)

Son düzenleme:
altyapısız bir eve geçmiş biri olarak söylüyorum bir daha yeni eve taşınırken ilk altyapıyı kontrol edeceğim sizede aynısını tavsiye ederim.

Öncelikle şuan ne alırsanız alın %90 ping sorunu yaşayacaksınız zaten mesela superbox en ucuzu normal internetlerden 3 kat pahalı 7 kat yavaş altyapı olmaması berbat bir durum

altyapısız bir eve geçmiş biri olarak söylüyorum bir daha yeni eve taşınırken ilk altyapıyı kontrol edeceğim sizede aynısını tavsiye ederim.

Öncelikle şuan ne alırsanız alın %90 ping sorunu yaşayacaksınız zaten mesela superbox en ucuzu normal internetlerden 3 kat pahalı 7 kat yavaş altyapı olmaması berbat bir durum
maalesef o telaşla aklıma hiç gelmedi bundan sonra ilk iş altyapı kontrolü olcak

Hattınız nedir hocam?

Mobil olarak.
Türk Telekom
Yaşamazsınız, çünkü: Size el kadar ufak bir modem veriyorlar. Şarj ile çalışıyor. Yanınızda ki herhangi bir prize takıp kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.
Bölgenizde antenler üzerinden hizmet veren ISS'leri deneyebilirsiniz.
tamamdır teşekkür ederim dediklerinizi araştırıp fiyatına göre başvuru yapıcam

Yeni konular

Geri
Yukarı