AM4 anakart önerisi

Bütçe
500-600

rukibamba

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Network Sistem Mühendisi,Producer,DJ
Merhaba dostlar, şu an ASUS B350M-K AM4 anakart kullanıyorum Ryzen 3 2200G işlemci var. Üzerinde mikrofon jack girişlerinde problem olduğunu düşünüyorum. Kulaklıklı mikrofon takıyorum mikrofonu çalışmıyor (yapmadığım şey kalmadı denemediğim driver kalmadı yok çalışmıyor) biliyorum araya part takarsak çalışıyor ama ben öyle istemiyorum kablo yığını oluyor en azından anakartımıda değiştirmiş olurum. Siz hangi anakartı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf bunun için anakart değiitirmeyin derim. Mikrofonlu kulaklığın hem mikrofonunu hem de kulaklığını kullanabilmek için çoğaltıcı lazım. Anakart ile alakası yok.

Sırf bunun için anakart değiitirmeyin derim. Mikrofonlu kulaklığın hem mikrofonunu hem de kulaklığını kullanabilmek için çoğaltıcı lazım. Anakart ile alakası yok.
evet biliyorum ama işte ben o çoğaltıcıyı kullanmak istemiyorum ama bu anakartın en azından değiştirirsem daha üstünü ileride de işime yarayacak bir süre beni pişman etmiycek bir kart alayım diyorum böyle düşünüyorum yani

Bütçe artarsa.

arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim ama @mr.esat arkadaşın dediği gibi şimdi sırf bunn için değiştirmek istemedim ve usb yaka mikrofonu aldım evet işimi çözdüm fakat şimdide usb mikrofonu taktığımda aynı anda müzik dinlerken kesik kesik geliyor :) şimdi onuda çözersem mis gibi olucak

Yeni konular

Geri
Yukarı