AM4 Anakart Tavsiyesi

fortune444

Hectopat
Daha fazla  
R5 1600 ve RX480 8GB alacağım. AM4 soketli anakart tavsiye eder misiniz? (OC yapmayacağım, çok pahalı olmasın ama güzel bir şey olsun.)

Bu anakartı tavsiye ederim. Görünüm olarak oyuncu anakartından farkı yok ve Asus kalitesi var. Hem de 440TL. Özellikleri mükemmel. Böyle bir anakart ülkemiz için 440TL şaşırtıcı bir rakam.

Asus PRIME B350-PLUS Amd B350 3200+MHz DDR4 Soket AM4 ATX Fiyatı

Üstelik iki adet 3.1 bandında çalışan USB portu ve bir adet 32 Gb/s hızında çalışan M.2 SSD yuvası var. Gerçekten çok mükemmel bir ürün ve ileriye dönük. Bu fiyatta anca bu kadar olur.

Bu anakartı tavsiye ederim. Görünüm olarak oyuncu anakartından farkı yok ve Asus kalitesi var. Hem de 440TL. Özellikleri mükemmel. Böyle bir anakart ülkemiz için 440TL şaşırtıcı bir rakam.

Asus PRIME B350-PLUS Amd B350 3200+MHz DDR4 Soket AM4 ATX Fiyatı

Üstelik iki adet 3.1 bandında çalışan USB portu ve bir adet 32 Gb/s hızında çalışan M.2 SSD yuvası var. Gerçekten çok mükemmel bir ürün ve ileriye dönük. Bu fiyatta anca bu kadar olur.
Ben o anakarta baktım ama yorumları pek iyi deil
Asus Prime B350-PLUS Mainboard Sockel AM4: Amazon.de: Computer & Zubehör

R5 1600 ve RX480 8GB alacağım. AM4 soketli anakart tavsiye eder misiniz? (OC yapmayacağım, çok pahalı olmasın ama güzel bir şey olsun.)
Benim sana tavsiyem Msi B350 Tomahawk
MSI 7A36-002R "AMD B350 RYZEN" Prozessor und: Amazon.de: Computer & Zubehör
Direk bu siteden alabilirsin Türkiyeye gönderiliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı