"Amacı olmayan grup" hakkında ne düşünüyorsunuz?

Flapers

Hectopat
Katılım
9 Ekim 2016
Mesajlar
933
Çözümler
3
Gizli grupta neler oluyor. Buluşma-etkinlik gibi mi? Aslında bir abim bu grubun içerisinde olduğunu söylüyordu bahsediyordu ama pek inanmamıştım nedense.
Büyük bir arkadaş grubu gibi seçip alınıyordu eskiden yaşı küçükler giremiyordu. Kendi aralarında mizah dönüyor. Küçükken postlara gülerdim. Şuan için bilmiyorum.
 
KS
KS
marasl1

marasl1

Hectopat
Katılım
6 Ekim 2018
Mesajlar
932
Çözümler
2
Hiç duymadım nasıl bir şey bu.
İnternet sitelerinde kim oldukları hakkında

"AOG, 5 Eylül 2013 tarihinde Facebook tabanlı açılan, ilk etapta hakikaten hiçbir amaç gütmeden kurulan bir gruptur. İlk sloganı da “amacımız yok itiraf et ve kurtul *” dır. Ayrıca oluşan grup kültüründe “Erkek adam erkek gibi sever” kuralı benimsenmiştir, grup üyelerinin vazgeçilmez kuralı budur.

AOG, Türkiye Cumhuriyeti ilkelerine ve kurucusu Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’e gönülden bağlı, bu konuda asla taviz vermeyen bir gruptur. Facebook tarafından birçok kez grubu kapatılmasına rağmen birlik ve beraberliği hiç bozulmamıştır. Yılların geçmesiyle grup üzerinde oluşan dostlukları da zaman zaman çeşitli illerde buluşma yaparak gerçek hayata aktarmıştır.

Ayrıca AOG, yine tamamen sanal ortamda birlik olup yüzlerce yardımı muhtaç aileye tek yumruk olarak yardım etmiştir. TEMA Vakfı iş birliği ile Gaziantep/Nurdağı’na AOG üyeleri adına 7.000 fidan bağışlayarak, geleceğe ve doğaya bir hatıra da bırakılmıştır. Geçtiğimiz günlerde sanal ortamda 7. yaşını kutlayan AOG, her zamanki gibi dimdik yoluna devam etmektedir."

şeklinde bir bilgi yer alıyor. Bana gereksiz geldi, kitlesinin çöp olduğunu söyleyenler de çok.
 

jurisz

Picopat
Katılım
8 Mart 2021
Mesajlar
474
Çözümler
1
İnternet sitelerinde kim oldukları hakkında.

"Aog, 5 Eylül 2013 tarihinde Facebook tabanlı açılan, ilk etapta hakikaten hiçbir amaç gütmeden kurulan bir gruptur. İlk sloganı da “amacımız yok itiraf et ve kurtul *” dır. Ayrıca oluşan grup kültüründe “erkek adam erkek gibi sever” kuralı benimsenmiştir, grup üyelerinin vazgeçilmez kuralı budur.

Aog, Türkiye cumhuriyeti ilkelerine ve kurucusu başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'e gönülden bağlı, bu konuda asla taviz vermeyen bir gruptur. Facebook tarafından birçok kez grubu kapatılmasına rağmen birlik ve beraberliği hiç bozulmamıştır. Yılların geçmesiyle grup üzerinde oluşan dostlukları da zaman zaman çeşitli illerde buluşma yaparak gerçek hayata aktarmıştır.

Ayrıca aog, yine tamamen sanal ortamda birlik olup yüzlerce yardımı muhtaç aileye tek yumruk olarak yardım etmiştir. Tema vakfı iş birliği ile Gaziantep/Nurdağı’na aog üyeleri adına 7.000 fidan bağışlayarak, geleceğe ve doğaya bir hatıra da bırakılmıştır. Geçtiğimiz günlerde sanal ortamda 7. yaşını kutlayan aog, her zamanki gibi dimdik yoluna devam etmektedir."

Şeklinde bir bilgi yer alıyor.

Teşekkürler anladım galiba :D
 
Yukarı