Amatör futbol hakemi nereye şikayet edilebilir?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar bugün resmi lig maçımız vardı her şey güzel başladık ilk dakikalarda penaltı kazandık skoru 1-0 yaptık sonra kornerden gol yedik skor 1-1. buraya kadar her şey okey ancak hakem resmen kördü adam benim ayağıma müdahale yapıyor yan hakem penaltı diyor orta hakemden tık yok. Neyse devre arasına girerken durumu izah ettim öyle mi görmedim kusura bakma kardeşim dedi :D Böyle bir şey olabilir mi neyse onu geçtim hakem hiçbir şeye düdük çalmadı. Maç boyu oyun durduktan sonra rakip topa vuruyor hakem sadece uyarıyor bir insanı 1 kere uyarırsın ikincisinde kartı çıkartırsın ancak bu hakem 5 kere uyardı rakibi. Adam top ilerideyken beni formamdan tutup yere fırlatıyor faul çalmıyor, topa değil vücüdünü bana koyup yere düşürüyor faul vermiyor. Hiç kart çıkarmıyor. En sonunda da tribünde kavga çıktı aileler birbirine girdi bıçak taşıyan falan varmış 3-4 polis arabası geldi 3-4 kişiyi götürdüler hepsi ve hepsi hakemin suçu. Bu hakemi bir yere şikayet edebilir miyim?
Arkadaşlar bugün resmi lig maçımız vardı her şey güzel başladık ilk dakikalarda penaltı kazandık skoru 1-0 yaptık sonra kornerden gol yedik skor 1-1. buraya kadar her şey okey ancak hakem resmen kördü adam benim ayağıma müdahale yapıyor yan hakem penaltı diyor orta hakemden tık yok. Neyse devre arasına girerken durumu izah ettim öyle mi görmedim kusura bakma kardeşim dedi :D böyle bir şey olabilir mi neyse onu geçtim hakem hiçbir şeye düdük çalmadı. Maç boyu oyun durduktan sonra rakip topa vuruyor hakem sadece uyarıyor bir insanı 1 kere uyarırsın ikincisinde kartı çıkartırsın ancak bu hakem 5 kere uyardı rakibi. Adam top ilerideyken beni formamdan tutup yere fırlatıyor faul çalmıyor, topa değil vücüdünü bana koyup yere düşürüyor faul vermiyor. Hiç kart çıkarmıyor. En sonunda da tribünde kavga çıktı aileler birbirine girdi bıçak taşıyan falan varmış 3-4 polis arabası geldi 3-4 kişiyi götürdüler hepsi ve hepsi hakemin suçu. Bu hakemi bir yere şikayet edebilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
pozisyonlar böyle.
Arkadaşlar bugün resmi lig maçımız vardı her şey güzel başladık ilk dakikalarda penaltı kazandık skoru 1-0 yaptık sonra kornerden gol yedik skor 1-1. buraya kadar her şey okey ancak hakem resmen kördü adam benim ayağıma müdahale yapıyor yan hakem penaltı diyor orta hakemden tık yok. Neyse devre arasına girerken durumu izah ettim öyle mi görmedim kusura bakma kardeşim dedi :D Böyle bir şey olabilir mi neyse onu geçtim hakem hiçbir şeye düdük çalmadı. Maç boyu oyun durduktan sonra rakip topa vuruyor hakem sadece uyarıyor bir insanı 1 kere uyarırsın ikincisinde kartı çıkartırsın ancak bu hakem 5 kere uyardı rakibi. Adam top ilerideyken beni formamdan tutup yere fırlatıyor faul çalmıyor, topa değil vücüdünü bana koyup yere düşürüyor faul vermiyor. Hiç kart çıkarmıyor. En sonunda da tribünde kavga çıktı aileler birbirine girdi bıçak taşıyan falan varmış 3-4 polis arabası geldi 3-4 kişiyi götürdüler hepsi ve hepsi hakemin suçu. Bu hakemi bir yere şikayet edebilir miyim?

pozisyonlar böyle.

Son düzenleme:
Orada görev yapan hakemler mesleğe yeni başlayan adamlar. Doğruyu da yanlışı da orada öğrenip kendini geliştirecek. Sen şikayet edersen ben şikayet edersem nasıl çıkacak hakemler?

Orada görev yapan hakemler mesleğe yeni başlayan adamlar. Doğruyu da yanlışı da orada öğrenip kendini geliştirecek. Sen şikayet edersen ben şikayet edersem nasıl çıkacak hakemler?

İyi de play offlara çıkmaya oynuyoruz bizim için şampiyonluk maçı kadar önemli bir maç hakem tribünden korkuyor madem baskı hissedeceksin hakemlik yapma :D

Ayrıca bu pozisyonlara faul çalınmayacaksa hakem niye var süs durup maçı izlesin diye mi?
İşte baskıya alışmayı orada öğrenecekler. Yiğidin harman olduğu yer amatör maçlar.

Hocam hakem bizden korkuyor bu zamana kadar ilk defa böyle bir hakem gördüm o yüzden şikayet etmek istiyorum yan hakem penaltıyı görüp penaltı diyor maç sonu hakeme diyorum görmedim diyor kardeşim görmüyorsan hakemlik yapmayacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı