Amatör liglerde profesyonel krampon ile oynanır mı?

Aldtheoth

Femtopat
Daha fazla  
Sorumu okuyan tüm herkese merhaba. Benim sorum başlıktan da görmüş olacağınız üzere amatör liglerde profesyonel kramponlar ile oynanır mı? Yasağı var mı? Şu an 14 yaşındayım ve bulduğum ilk fırsatta para kazanıp profesyonel krampon satın almak isterim. Fakat bunun ligler için bir sakıncası var mı? Sorumu okuyan ve cevaplayıp cevaplamayan herkese teşekkür ederim.

Sanırım sıkıntı çıkarmayacaktır babam profesyonel futbolcu idi hiç böyle bir durumla karşılaştığını duymadım açıkçası.

Profesyonel kramponların fiyatı 1000 liradan başlıyor. 14 yaşındasın senin için şovdan öteye gitmez abiş bu kramponlar.
Olay senin ayağında, bileğinde. Kesinlikle ayakkabıda,çorapda değil. Paranı boşa harcama.

Profesyonel kramponların fiyatı 1000 liradan başlıyor. 14 yaşındasın senin için şovdan öteye gitmez abiş bu kramponlar.
Olay senin ayağında, bileğinde. Kesinlikle ayakkabıda, çorapda değil. Paranı boşa harcama.

Dostum ben zaten şu an satın alamam. Bileğime güveniyorum, Allah'ın izniyle hedefim futbolcu olmak. Olur da ileride elime güzel bir para geçerse profesyonel krampon alırım. Çünkü amatör kramponlar fazla gitmiyor maksimum 5, 6 sene. Bana en az 10 sene rahat gidecek. Cevabın için de teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı