Amatör takım kayıt parası ne kadardır?

UserHakan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
Mars
Arkadaşlar kardeşini vs. yollayan veya giden genç arkadaşlar varsa kayıt parası illaki almışlardır veya alıyorlardır. Bu fiyat hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar kardeşini vs. yollayan veya giden genç arkadaşlar varsa kayıt parası illaki almışlardır veya alıyorlardır. Bu fiyat hakkında bilgisi olan var mı?

Hocam altyapıdan bahsediyorsanız para almıyorlar yani benim gittiğim kulüp zamanında para almamıştı şu anda aldıklarını sanmıyorum futbol okulu diyorsanızda genellikle tek seferlik forma parası+ilk ayın parasını alıyorlar

Hocam altyapıdan bahsediyorsanız para almıyorlar yani benim gittiğim kulüp zamanında para almamıştı şu anda aldıklarını sanmıyorum futbol okulu diyorsanızda genellikle tek seferlik forma parası+ilk ayın parasını alıyorlar
Yok hocam büyük altyapılar değil hani amatör lig oluyor ya u9 u14 u16 gibi onlara para istemiyorlar mI? @Roi34

Hocam altyapı dediğiniz amatörleri diyorsunuz değil mi? Ben Fenerbahçe, Beşiktaş, Başakşehir gibi takımlardan bahsetmedim. Hani daha amatör bölgesel olanlar.

Hocam ben amatör bir kulüpte altyapıdaydım bundan 2 sene önce hiçbir ücret talep etmediler ama dediğim gibi kulüpten kulübe değişebilir ama %95i hiçbir ücret istemez diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı