Amazon.com.tr mobil uygulamasında ilk 150 TL siparişe 40 TL indirim kuponu

xakiran

Hectopat
Google Play Store'da yer alan ve Samsung'a ait olan Galaxy fırsatları uygulaması tarafından Amazon.com.tr mobil uygulamasında geçerli ilk 150 TL ve üzeri alışverişler için 40 TL indirim kuponu dağıtılıyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, üye olmak ve ana sayfada ilgili fırsatı bulup "sepete ekle" tuşuna tıklamak.

1654161962009.png

- Kuponların son kullanma tarihi: 26 Haziran 2022.
- Amazon.com.tr'nin Android ve iPhone uygulaması üzerinden yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir.
- Kuponların kullanımı 20.000 kişi ile sınırlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Play Store'da yer alan ve Samsung'a ait olan Galaxy fırsatları uygulaması tarafından Amazon.com.tr mobil uygulamasında geçerli ilk 150 TL ve üzeri alışverişler için 40 TL indirim kuponu dağıtılıyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek, üye olmak ve ana sayfada ilgili fırsatı bulup "sepete ekle" tuşuna tıklamak.

Eki Görüntüle 1406700

- Kuponların son kullanma tarihi: 26 Haziran 2022.
- Amazon.com.tr'nin Android ve iPhone uygulaması üzerinden yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir.
- Kuponların kullanımı 20.000 kişi ile sınırlı.

Ben bunu bayağı önceden görmüştüm altında amazon.com'un ürünleri ile satılanlarda geçerlidir diyordu diye hatırlıyorum.

Kod gecersiz diyor sanirim kisi sınırına denk geldik

Hocam kodu kullanırken "girdiğiniz promosyon kodu satın alımınızda kullanılamaz." hatası alıyorum. Acaba 20.000 kişi sınırı mı geçti yoksa ben mi yanlış işlem yapıyorum. Almak istediğim ürünler ise kitap.

Hocam kodu kullanırken "girdiğiniz promosyon kodu satın alımınızda kullanılamaz." hatası alıyorum. Acaba 20.000 kişi sınırı mı geçti yoksa ben mi yanlış işlem yapıyorum. Almak istediğim ürünler ise kitap.
Amazon mobil uygulaması üzerinden mi deniyorsunuz? Yukarı da denildiği gibi ürünlerin satıcısı sadece Amazon mu?

Geri
Yukarı