Amazon.com üzerinden PC almak

Şöyle bir bilgi buldum:

link açılmadı, resim atıyorum:

Dosya Ekleri

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 30
Amazon.tr ülkemizdeki en güvenli satış sitesidir zannımca. Kendi sattığı ürünlerin arkasında son derece iyi durur. Garantiyi vs asla dert etme müşteri hizmetleri de mükemmeldir. Çok hızlı aksiyom alıyorlar. Garanti , arıza durumlarında işlemleriniz kargoyla oluyor. Size kod veriyorlar gidin şu kargoya şu kod ile verin diyorlar. Ücretsiz gönderiyorsunuz. Benim 1-2 ürünle ilgili sorunum olmuştu. Çok mükemmel şekilde çözdüler.

Üstelik ürünle ilgili sorularını direkt amazon canlı yardıma sormanı öneririm. En hızlı şekilde en iyi bilgiyi onlar veriyor garanti konularında.

Edit: Arkadaşın sorduğu Amazon.tr değilmiş pardon boşuna şahlandım

Satıcı amazonun kendisi olmadığı için problem yaşayabilirsin örnek olarak zaten bir arıza çıkarsa garantiden faydalanamayacaksın ve ürünü amerikaya servis için kargolamak zorunda kalacaksın satıcı kargo parasını ödemeyecektir sana çok maliyetli olur.

Herkese merhabalar amazon.com üzerinden ASUS marka PC almayı planlıyorum ancak garanti nasıldır? Türkiye'de geçerli mi veya Amazon'un kendi garantisi varmış. Deneyiminiz oldu mu ve kargo işlemleri nasıl gerçekleşiyor?
Bahsi geçen PC :https://www.amazon.com/gp/product/B0863DW238/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=A2KYIV02F0JSJ6

Uzaktan PC almanızı önermiyoruz. Çünkü donanımsal ezilme veya yıpranma sorunları olabilir. Itopya.com veya Vatan Bilgisayar gibi firmaları tercih edebilirsiniz.

Hiç deneyimim olmadı ama buz zamanlarda amerikan bir şey sıpariş verip gelmesi pek kolay olmaz zaten onun bayağa bir vergisi olur Türkiye fiyatı 1800 lira fazla bence riske girme direk Hepsiburada'dan al.

Gümrükte çıkacak olan vergi yüzünden bence çekilecek çileye değmez. Linkte ki dizüstü Türkiye'de yok sanırım. En iyisi Ryzen 4000'li bilgisayarların Türkiye'ye gelmesini bekleyin.

Uzaktan PC almanızı önermiyoruz. Çünkü donanımsal ezilme veya yıpranma sorunları olabilir. Itopya.com veya Vatan Bilgisayar gibi firmaları tercih edebilirsiniz.

İtopya'dan da alınmamalı dostum Vatan'da çok fahiş fiyatlara satıyor en iyisi Akakce'den en ucuzuna bakıp Gittigidiyor N11 gibi sitelerden alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı