Amazon.com'da satılan ürün Türkiye'de garantili mi?

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Amazon Yurtdışından bir şey alacağım sanırım, bu alacağım ekran kartı garantili olur mu? Ürünü başkası lojistiğini Amazon yapıyor. Bir de vergisini ödeme yaparken mi ödüyoruz?

Markanın global garantisi varsa TR'de de garantili diyebiliriz. Gerçi yine de yurtdışına yollamanı istiyorlar.

Yoksa garantisi yoktur TR'de. Hangi marka model ekran kartı? Benim bildiğim sadece EVGA'da var global garanti.

Yurtdışı ürünlerinde garanti olmuyor. İlk 14 gün içinde iade etmek istersen tüm ödediğin ücretler dahil iade alıyorlar. 15'nci günde ürünün iadesi alınıyor. 2 sene içinde servislik bir durumda da aynı şekilde ürün iadesi alınıp ücretini gönderiyorlar. Fakat bu dediğim Amazon Germany satıcısı için. Diğer satıcılarda prosedür nasıldır bilmiyorum.

Yurtdışı ürünlerinde garanti olmuyor. İlk 14 gün içinde iade etmek istersen tüm ödediğin ücretler dahil iade alıyorlar. 15'nci günde ürünün iadesi alınıyor. 2 sene içinde servislik bir durumda da aynı şekilde ürün iadesi alınıp ücretini gönderiyorlar. Fakat bu dediğim Amazon Germany satıcısı için. Diğer satıcılarda prosedür nasıldır bilmiyorum.
Satıcı maxdari. DE tarafından onaylı.

Screenshot_2022-05-17-13-29-44-053_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg

TR'de garantisi yok.
Türkiye'den alırsakta mı yok Palit'in garantisi?
Satıcı maxdari. DE tarafından onaylı.

Screenshot_2022-05-17-13-29-44-053_com.amazon.mShop.android.shopping.jpg
Amazon şöyle diyor.

Geri
Yukarı