Amazon.com'dan İninal Para İadesi

erayaman2

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar amazondan anakart sipariş ettim. Sonra iptal ettim fakat ininal kartıma baktığımda para çekilmişti. Bir siteye ticket atıyorum bir ininala ikisi de birbirini suçluyor ve paramı nasıl geri alacağımı gerçekten bilmiyorum. Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar yanlış olmuş amazon.de olacak sipariş verdiğim site .com değil konuyu düzenleyemedim.

Ininal karta geri iade alınmasının mümkün olacağını sanmıyorum, teyit etmek için sordum. Çünkü Ininal kartta online işlem(Havale gibi) yapma yetenekleri yok.

Ininal karta geri iade alınmasının mümkün olacağını sanmıyorum, teyit etmek için sordum. Çünkü Ininal kartta online işlem(Havale gibi) yapma yetenekleri yok.

bu mantıkla para yanar kardeşim daha önce para iadesi alan çok kişi var benim sorduğum aslında ekstra bir şey yapmamız gerekiyor mu manasında

Ininal karta para iadesi nasıl alacaksın merak ediyorum? Ön yüklemeli bir kart bu. Nasıl paranı yollayacak geri açıklar mısın?

Burada bilgi mi verilmiş? Burada bir şey öğrenmeye çalışıyoruz, millete anca nasıl laf sokarız diye düşünün anca. Geri ödemeni Ininal cüzdan üzerinden gösterir misin?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı