Amazon.com'dan laptop alınır mı?

denizdal1907

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. İstediğim model Türkiye'de yok, getirenler de nerden baksanız 5K TL fazla ekleyip satmaya çalışıyor, zeki sanıyorlar kendilerini. Neyse, sizce alınır mı? Bazı ürün yorumlarında kırık gelen laptoplar gördüm. Diyelim böyle bir şey oldu, açtım, kırık çıktı. Ne olacak? Ve garantisi nasıl işler?

Son düzenleyen: Moderatör:
2016'da aldığım Laptop'umu Amazon'dan aldım, her şeyi düzgün gelmişti bir sıkıntı yoktu güvenilir marka zaten uluslararası hizmet veriyor.

Ürünün global garantili olup olmamasına dikkat edin. Vergileri ekleyerk bir kez daha hesaplayın. Eğer arada uçurum bir fiyat farkı yoksa TR'den almanızı öneririm. Eğer fark ciddiyse kargo geldiğinde görevliyi yanınızda tutarak kargoyu açın. Buesnada da bir kayıt almanızı öneririm.

Merhaba.

amazon.com iade konusunda çok sorun çıkarmıyor kırık gelmesi durumda değişimi kabul ederler fakat 1. si yurt dışı ürünü olduğu için garanti kapsamı dışında olacak 2. si 12700 civarına geliyor laptop aynı özellikte ve fiyat bandında https://www.hepsiburada.com/monster...-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000013C42S bu laptopta bakabilirsiniz

Hocam Monster laptoplar şu dönemde malzeme kalitesi gibi konularda iyi laflarla anılmıyorlar.

Merhaba.

amazon.com iade konusunda çok sorun çıkarmıyor kırık gelmesi durumda değişimi kabul ederler fakat 1. si yurt dışı ürünü olduğu için garanti kapsamı dışında olacak 2. si 12700 civarına geliyor laptop aynı özellikte ve fiyat bandında https://www.hepsiburada.com/monster...-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000013C42S bu laptopta bakabilirsiniz
Garanti dışı olmuyor MSI'in 1 yıl garantisi var, ve monsterla msi karşılaştırılamaz.

Yurt dışından almak sıkıntı. Bir sorun olduğunda başınız ağrır. Klavye Türkçe olmayacak onu da unutmayın. Onun yerine MSI üretimi ve kasasını kullanan Game Garaj Fenix alabilirsiniz. Kendisi MSI GP65 modeli ile neredeyse aynı. DUAL Channel yapıp almanızı tavsiye ederim.

Merhaba.

birisi monster birisi msi dostum aynı fiyata 10 kişiye sorsak 10 ununda ne seçeceği belli bence.
Ürünün global garantili olup olmamasına dikkat edin. Vergileri ekleyerk bir kez daha hesaplayın. Eğer arada uçurum bir fiyat farkı yoksa TR'den almanızı öneririm. Eğer fark ciddiyse kargo geldiğinde görevliyi yanınızda tutarak kargoyu açın. Buesnada da bir kayıt almanızı öneririm.
Hocam merhaba sizin bi deneyiminiz olduysa anlatırsanız sevinirim ve zabıt tutturdum diyelim açtık birlikte adam da gördü kırık sonra nolucak kargocu alıp geri mi gönderecek yoksa bende kalcak hesap üzerinden iade oluşturup gönderecem diyelim amazon mu evime kargo göndericek ben mi kargo ile amazon gödericem veya amazon a nasıl geri göndercem yurt dışı sonuçta.
Yurt dışından almak sıkıntı. Bir sorun olduğunda başınız ağrır. Klavye Türkçe olmayacak onu da unutmayın. Onun yerine MSI üretimi ve kasasını kullanan Game Garaj Fenix alabilirsiniz. Kendisi MSI GP65 modeli ile neredeyse aynı. DUAL Channel yapıp almanızı tavsiye ederim.

Merhaba hocam ürünü inceledim kasayı benzetmeye çalışmışlarda plastik kokusu geliyor fotoğraftan ve aynı fiyat aynı donanım msi varken game garaj almak çok mantıklı gelmiyor açıkçası arkasındaki logo bile cipsten çıkmış sticker gibi duruyor.
Mesela beyler fiyat farkı çok fazla bakınız aynı konfigürasyon laptop tr ve amazon koydum aşağıya.

Garanti dışı olmuyor MSI'in 1 yıl garantisi var, ve monsterla msi karşılaştırılamaz.
Hocam details de belirtilmemiş satıcı msi ın kendisi olduğu için her üründe direkt var mı 1 yıl garanti?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı