Amazon.de Xbox Series S Tecrübem

FatihBahadr

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Amazon.de'den almış olduğum Xbox Series S tecrübemi size aktarıp aklında soru işareti olanlara yardımcı olmak istiyorum. Geçen sene yine forumda konusunu açtığım ASUS TUF Gaming laptopu çok yakın bir arkadaşıma 6750'ye sattım. Laptopta oyun FPS'leri istediğim düzeyde değildi. Masaüstü dizmeyi düşündüm ama çok fazla vermek istemedim. Konsol alayım dedim ve aklıma Xbox geldi. İlk önce One S ve One X'in ikinci ellere baktım ve 2-3 bin aralığındaydı. İkinci ele o kadar vermektense sıfır Series S bakayım dedim. Amazon TR'de 4300 civarıydı. Teknosa'da da aynı fiyat olunca gidip mağazadan alayım dedim. Cumartesi gecesi fiyatları araştırırken Amazon.de de 3650+110₺ kargo ücretiyle satıldığını gördüm. Araştırmamı yaptım garanti konusunda Amazon'la da görüştüm. Amazon eğer Microsoft ürünü garantiye kabul etmezse birebir iade alacağını söyledi 2 sene içinde. Amazon olunca güven sıkıntısı olmaz dedim. Cumartesi gecesi siparişi verdim. Ürün pazartesi sabah DHL ile kargoya verildi. Gümrük vs Almanya'dan bana teslimatı tam 1 gün sürdü. İnanılmaz bir hız. Ürünü anlatmaya gerek yok zaten mükemmel bir konsol hele bu fiyata göre. Eğer aklında en ufak soru işareti olan varsa kesinlikle öneririm çok memnun kaldım. Tek eksi keşke kutudan gamepad için Type-C kablo da çıksaydı. Pil yerine batarya almıştım şarj edilebilir. Onun kablosu eski Micro USB çıkınca mevcut Type-C kablosunu kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de o şekilde aldım ancak akrabamın adresine sipariş verdim o getirdi. Cihazı siteden kaydedince garantide problem olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı