Amazon.de'den Series X almak

atestuna1

Hectopat
Xbox Series X almayı düşünüyorum Amazon.de'den. Son ekrana gelen ücreti ödüyoruz biliyorum fakat kargoda bir sorun çıkar mı? Almış olanlar veya yurt dışından elektronik cihaz alanlar beni aydınlatabilir mi? Birçok konu açtım bunun hakkında fakat biraz emin değilim halen. Yardımcı olursanız mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim.

Xbox Series X almayı düşünüyorum Amazon.de'den. Son ekrana gelen ücreti ödüyoruz biliyorum fakat kargoda bir sorun çıkar mı? Almış olanlar veya yurt dışından elektronik cihaz alanlar beni aydınlatabilir mi? Birçok konu açtım bunun hakkında fakat biraz emin değilim halen. Yardımcı olursanız mutlu olurum, şimdiden teşekkür ederim.
@Aberforth. hocamın da dediği gibi o kargo şirketleri ülkemizde bulunan çoğu şirketten daha iyi.

UPS veya DHL ile gelir Türkiye'nin kargolarından daha iyi gelir emin ol. Başka vergi de ödemezsin.
Hocam o zaman stoklara gelince anında alırım. Konsolun ilk çıktığı zamanda alıp çalışmayanlar olmuş. Onlar ilk parti olduklarından sanırım.
Bazen gümrükten geçmeyebiliyor, cins bir gümrük görevlisine denk gelmemek için dua et.
Hocam o zaman ne olur ki? Geri gider sanırım.

Almanya'da yaşıyorum biz bazen Amazon İtalya, Amazon UK'dan ürün alıyoruz bir sorun olmuyor bence Türkiye'den de olmaz gönderim yeri Türkiye olarak seçtiğinizde bir uyarı gelmez ise bir sorun olacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı