Amazon document submission required sorunu

aliunbeaten

Centipat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yakın zamanda Amazon'dan sipariş gerçekleştirdim. Siparişi onayladım ve artık hesabıma giriş yaptıktan sonra "order" bölmesinden ürünümü takip edebiliyordum. Bugün amazona girmeye çalıştığımda ise bana hesabımın askıya alındığını söyledi ve yeniden bir form göndermemi istedi (tel no, adres vb istedi). Bu formu gönderdim ve Amazon yanıt olarak aşağıdaki görselde gördüğünüz cevabı verdi. Kısacası ne yapmam lazım? Sanırım benden kartın benim olduğuna dair kanıt istiyor ama bunu nasıl kanıtlıyabilirim ki?

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    139,7 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda Amazon'dan sipariş gerçekleştirdim. Siparişi onayladım ve artık hesabıma giriş yaptıktan sonra "order" bölmesinden ürünümü takip edebiliyordum. Bugün amazona girmeye çalıştığımda ise bana hesabımın askıya alındığını söyledi ve yeniden bir form göndermemi istedi (tel no, adres vb istedi). Bu formu gönderdim ve Amazon yanıt olarak aşağıdaki görselde gördüğünüz cevabı verdi. Kısacası ne yapmam lazım? Sanırım benden kartın benim olduğuna dair kanıt istiyor ama bunu nasıl kanıtlıyabilirim ki?
Kart ekstresini gönder.

Siparis verdiginiz karttaki isimle, siparis ve fatura adreslerindeki isim ayni olmalidir. Ayrica hesap ismi de ayni olmali. Babanizin kredi kartiyla aldiysaniz ondan kaynaklidir.

Duzeltmek icin ise, ayni kredi kartiyla kendi adiniza yapmis oldugunuz alisverisin ekstresini gonderebilirsiniz kanit olarak.

Siparis verdiginiz karttaki isimle, siparis ve fatura adreslerindeki isim ayni olmalidir. Ayrica hesap ismi de ayni olmali. Babanizin kredi kartiyla aldiysaniz ondan kaynaklidir.

Duzeltmek için ise, ayni kredi kartiyla kendi adiniza yapmis oldugunuz alisverisin ekstresini gonderebilirsiniz kanit olarak.

Kart ekstresini gönder.

Teşekkürler.
Hesabımdan 2 dolar çıkıldı siparişi verdikten sonra
Ama bugün form gönderildikten sonra 2 dolar geri yatırılmış hesaba.
Şimdi ben bu hesap değil de yeni bir hesap açarsam benim sipariş ettiğim ürün için para çıkılır mı kartdan?

Geri
Yukarı