Amazon G930 Fiyat İndirimi

BLueViper

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar amazon' dan G930 alacağım 2 tane vergiden nasıl kaçınabiliriz? en ucuza nasıl getirebiliriz?
Ürün dün 69.99 dolar iken bugün 74.99 dolara çıktı şimdi baktığımda ise 67.99 dolara inmiş fiyatı sizce Black Friday günü yani yarın 60 dolara düşme ihtimali var mı? Cevaplarınız acilen bekliyorum, teşekkür ederim.

Ben indirim gününü bilmediğim için 3 tane sipariş verdim. Bir tanesi yollandı, diğerleri hazırlanıyor yazıyor. Ayrı ayrı gelecekleri için gümrük vergisine takılacağını sanmıyorum.

@melihbozer internetten 3 yıl garanti aktif ediliyor diye duydum Türkiye geçerli mi onu merak ediyorum. Birde hocam USD olarak ödeme yapınca daha ucuza geldiği yönünde söylem duydum USD seçtim kartımda TRY mevcut otomatik çevirme olur değil mi?

@melihbozer internetten 3 yıl garanti aktif ediliyor diye duydum Türkiye geçerli mi onu merak ediyorum. Birde hocam USD olarak ödeme yapınca daha ucuza geldiği yönünde söylem duydum USD seçtim kartımda TRY mevcut otomatik çevirme olur değil mi?
Amazon'dan alışveriş yapan arkadaşlar Logitech'in 1 yıl uluslararası garanti olduğunu söylediler. Ben de tam bilmiyorum. Ödemeyi USD seçince daha ucuza geliyor. Amazon doları 3 TL'nin üstünde tutuyor. Siz USD seçerek ödeme yapın.

Arkadaşlar kargo ücretini kaldırmışlardı 67.99 dolar fiyat tuttu toplam ama kargolu halini 79 dolar çektiler ücreti nasıl alabilirim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı