Amazon iade etmek istediğim ürünü almadan iade gerçekleştirdi

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Önceki günlerde de özür mayetinde bakiye verdiklerini belirtmiştim.

Amazon'dan bir ürün aldım, ancak ürün umduğum gibi çıkmadı. İade parasını vereceklerini, ürünün bende kalabileceğini söylediler. Olayı tamamen anlatmak istemiyorum, detayına girersem bunu suistimal edecek insanlar olacağını düşünüyorum. O yüzden çok üstünkörü anlattım, kusuruma bakmayın. Bunu yaşayan ve anlatanlar da vardır illaki ancak bu konuların çoğalmasını böylece yaşadığım iyi deneyimleri anlatarak insanların buraya yönelmesini istiyorum, çünkü gerçekten iyi deneyim yaşatıyorlar.

Bildiğim kadarıyla o ürünü göndermezsen o ürünün parasını alıyorlar.

Ben de Amazon Almanya dan T300 direksiyon aldım sonra iade ettim 6 ay oldu ürün hala Almanya da gümrükte fakat para iademi 200-300 TL fazladan yaptılar bile. Yıllar önce de Amazon Amerika dan Corsair K70 almıştım kargo yola çıktı fakat 1 hafta gecikti hemen para iadesi yaptılar ürünü de hediye ettiler.

Önceki günlerde de özür mayetinde bakiye verdiklerini belirtmiştim.

Amazon'dan bir ürün aldım, ancak ürün umduğum gibi çıkmadı. İade parasını vereceklerini, ürünün bende kalabileceğini söylediler. Olayı tamamen anlatmak istemiyorum, detayına girersem bunu suistimal edecek insanlar olacağını düşünüyorum. O yüzden çok üstünkörü anlattım, kusuruma bakmayın. Bunu yaşayan ve anlatanlar da vardır illaki ancak bu konuların çoğalmasını böylece yaşadığım iyi deneyimleri anlatarak insanların buraya yönelmesini istiyorum, çünkü gerçekten iyi deneyim yaşatıyorlar.
Bu olaydan sonra artık ne alırsanız "acaba Amazonda var mıdır ?" sorusu aklınıza gelecek. Mantıklı bir politika. Reklamlar ile zaten bunu amaçlıyorlar. Reklamlardan kat ve kat daha az bir bütçe ile devamlı müşteri satın alıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı