Amazon Japonya'dan alınan kart ne zaman gelir?

Yaklaşık 2 hafta önce aldım ben de 3060 Amazon Japonya'dan 4-5 gün civarında elime ulaşmıştı çok hızlı gönderim yapıyorlar.

Satıcısı amazondur umarım.

Hayır değil Gigabyte Store diye bir satıcı.
Tek fanlı MSI almaktansa 3 fanlı Gaming OC aldım.
Amazon olmaması çok sıkıntı çıkarır mı?
Yaklaşık 2 hafta önce aldım ben de 3060 Amazon Japonya'dan 4-5 gün civarında elime ulaşmıştı çok hızlı gönderim yapıyorlar.

Hocam bayağı hızlı gelmiş size hangi modeli almıştınız.

Hayır değil Gigabyte Store diye bir satıcı.
Tek fanlı MSI almaktansa 3 fanlı Gaming OC aldım.
Amazon olmaması çok sıkıntı çıkarır mı?

Hocam bayağı hızlı gelmiş size hangi modeli almıştınız.
Vallahi amazon dışında kimseden almayın hocam bir sorun olursa başınız ağırır.

Hocam Amazon'un üzeceğini düşünmüyorum.
Sadece biraz yavaş geliyor ona da yapacak bir şey yok tek fanlı olmasından iyidir.
Amazon sizi burada üzmez ama Japonya'da üzülürsünüz, derdinizi anlatmak çok zor. Bana satıcısı Amazon olan ekran kartı yerine defter yolladılar Fransa zar zor paramı geri aldım.

Amazon sizi burada üzmez ama Japonya'da üzülürsünüz, derdinizi anlatmak çok zor. Bana satıcısı Amazon olan ekran kartı yerine defter yolladılar Fransa zar zor paramı geri aldım.

Hocam sanırım Amazon'un Gigabyte şubesinden almışım ayrıca japonca/ingilizce bilen arkadaşım olmasından dolayı sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
Bu ürünün satıcısı ile aynı satıcıdan aldım ve bu ürün Türkiye için top sellers bölümünde en üstte.
Umarım bir sıkıntı olmaz kartlar geldiğinde tekrar yazacağım.

Bu kartın satıcısı Amazon.

1638691901510.png

Gigabyte Store diye bir satıcı.

Sanırım.
Eğer Amazon ise bende Amazon'dan aldım demektir.

Satıcı Amazon değilse ürün gümrükte takılır benden söylemesi ödeme ekranında vergi vs. ekstra ücretler çıkmadıysa sadece ürün ücretini görüp ödeme yaptıysanız uğraşırsınız gümrükten çektirmek için ki bayağı meşakatli süreçler bu arada.

Yurt dışından ürün alacaksanız satıcı Amazon olması şart.

Bu arada ürünün garanti desteği yok bununda bilincinde olun sonradan problem yaşarsanız buradaki servisler destek vermezler. Yurt dışı ürünleri risklidir normalde Amazon Avrupa 2 yıl destek sağlıyor ama Amerika, Japonya hiçbir şekilde destek vermiyor.

Geri
Yukarı