Amazon Kanada'da RTX 3090 18787 TL

Evet, heyecandan unutmuşum.

Aman aman nerelere geldik. :D

Monitörü iade etmem gerekecek "goddammit!" ne yazık ki. :(
Gecenin vakti miningci bir arkadaş size gelir :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ödemedim buna para bulmaya çalışacağım. Ama ayırtabildim. Amazon'da ayırma mantığı var.
Eki Görüntüle 973375
Bu arada bug olmuş olabilir. İlana tıklamadan bakıldığında unavailable yazıyor. İnşallah değildir de karta kavuşursunuz.
Screenshot (374).png

@Ramazan Ö neden üzgün attınız?

Newegg'den yandık ama yakma bizi Amazon. Favorimsin sen yakma beni!
Amazon'un yakacağını sanmıyorum hocam. Geçenlerde 3090 ile mining yapmakla alakalı bir konu vardı. Güzel kâr edip verdiğiniz parayı çıkartırsınız gibi.

Ah o Newegg 🤬 O gün ne patlamıştı ama ya. Bilen bilmeyen sipariş geçmişti 😃

Amazon'un yakacağını sanmıyorum hocam. Geçenlerde 3090 ile mining yapmakla alakalı bir konu vardı. Güzel kâr edip verdiğiniz parayı çıkartırsınız gibi.
Amazon çok güzel firmadır. Satıcı Amazon'un kendisiyse stokta kalmamışsa bile bulur gönderir. Amazon değilse parayı geri alır rahatıma bakarım.
Ah o Newegg 🤬 O gün ne patlamıştı ama ya. Bilen bilmeyen sipariş geçmişti 😃
Yıllardır sipariş verdiğim bir site aslında ama o gün beni çok kırdı. :(

Düzenleme: Satıcı Amazon'un kendisi değilmiş. Umarım gönderir ne diyelim.

Son düzenleme:
Amazon çok güzel firmadır. Satıcı Amazon'un kendisiyse stokta kalmamışsa bile bulur gönderir. Amazon değilse parayı geri alır rahatıma bakarım.
Katılıyorum hocam, Amazon'dan ilk siparişim olarak kitap siparişi verdim, yolda şu an. Diğer Amazon'lardan laptop gözlüyorum, denk getirebilirsem almaya çalışacağım. Hakkında çok olumlu şeyler duydum, birisine vergi az çıktığı için 5 TL'yi bile iade etmiş 😃
Yıllardır sipariş verdiğim bir site aslında ama o gün beni çok kırdı. :(
O gün herkesi üzdü hocam, hâlâ imzasından 03.03 yazanlar var :(

Yeni konular

Geri
Yukarı