Amazon müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
Amazon hesabıma giriş yapmak istiyorum, telefon numarama kod göndereceklerini söylüyor. Yakın bir tarihte numaramı değiştirdiğim için o koda erişim sağlayamıyorum, bunun için müşteri hizmetlerine ulaşmayı denedim. Numaramı güncellemelerini isteyecektim. 3 tane numara buldum, aşağıya bırakıyorum.

+90 850 390 21 53 - Aradığım zaman internet sitesine yönlendiren bir mesaj atıyor ve yine kod istiyor.

+90 811 213 0085 - Direkt kapanıyor.

+90 850 390 2830 - İngilizce bir şeyler söylüyor ve sonrasında hiçbir şey söylemiyor.

www.amazon.com.tr/iletisim adresi üzerinden ulaşmayı deniyorum, yine telefonuma kod gönderdiklerini söylüyorlar.

Ben bunlara nasıl ulaşacağım?

Amazon hesabıma giriş yapmak istiyorum, telefon numarama kod göndereceklerini söylüyor. Yakın bir tarihte numaramı değiştirdiğim için o koda erişim sağlayamıyorum, bunun için müşteri hizmetlerine ulaşmayı denedim. Numaramı güncellemelerini isteyecektim. 3 tane numara buldum, aşağıya bırakıyorum.

+90 850 390 21 53 - aradığım zaman internet sitesine yönlendiren bir mesaj atıyor ve yine kod istiyor.

+90 811 213 0085 - direkt kapanıyor.

+90 850 390 2830 - İngilizce bir şeyler söylüyor ve sonrasında hiçbir şey söylemiyor.

www.amazon.com.tr/iletisim adresi üzerinden ulaşmayı deniyorum, yine telefonuma kod gönderdiklerini söylüyorlar.

Ben bunlara nasıl ulaşacağım?

Yeni bir hesap açıp desteklerine yazarsan yardımcı olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı