Amazon ödemem alınmadı

Bugra1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Amazon Avrupa'dan alışveriş yaptım ama ödemem kredi kartımdan çekilmedi. Bazı araştırmaların sonucunda kargo tarihine yakın çekileceği yazıyor ama o tarihte kredi kartımda limit olmazsa veya internetten alışverişe kapatırsam ne oluyor acaba? Ya da bu kargo tarihine yakın çekildiği bilgisinde bir hata mı var? Bilgisi olanlar cevaplayabilirse çok sevinirim. Amazon.com.tr ile görüştüm birkaç saat içerisinde çekilir normalde dedi ama hala bir değişiklik yok.

Siparişiniz onaylanıp işleme alınana kadar çekilmiyor. Ödemeyi aldıkları anda kartınızda yeterli para olmazsa ya da erişim olmazsa siparişiniz iptal ediliyor.

Bana da oldu o olay.
PEP kartımdan AMAZON'dan flash disk alacakken, sanal kart kullandığım için parayı çekmedi.
Fiziksel kartınızı kullanın.
Gene olmazsa bekleyin, gene olmazsa Amazon Destek size yardım etsin.

Siparişiniz onaylanıp işleme alınana kadar çekilmiyor. Ödemeyi aldıkları anda kartınızda yeterli para olmazsa ya da erişim olmazsa siparişiniz iptal ediliyor.

Bana da oldu o olay.
PEP kartımdan AMAZON'dan flash disk alacakken, sanal kart kullandığım için parayı çekmedi.
Fiziksel kartınızı kullanın.
Gene olmazsa bekleyin, gene olmazsa Amazon Destek size yardım etsin.

Umarım sıkıntı çıkmaz. Bulunmayan bir ürün çünkü ekran kartı aldım 3080 ve çok da uyguna geldi. 1100€ gibi bir fiyata aldım. Aynısı türkiyede 20k. Aslında asıl problem iptal edilmesin diye kartımda sürekli 12k para bulunması rahatsız ediyor. Kredi kartı şifrem çalınsa 3d olmayan her yerden alışveriş yapılabilecek.

Geri
Yukarı