Amazon "paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı" ne demek?

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Merhaba. Amazon Türkiye üzerinden Corsair RAM almıştım satıcı Amazon Almanya'ydı fakat başlıkta da belirttiğim gibi "paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı" yazıyor kargo takip ekranında yani kargom şu an İstanbul'da fakat anladığım kadarıyla kolay gelsin kargo firması değil bir başka kargo firmasına teslim edilmiş Erzurum'da olduğum için doğru mudur? Ayrıca daha önceden bu durumu yaşayan varsa hangi kargo firmasına teslim edildiğini söyleyebilir mi, tecrübelerine dayanarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Amazon Türkiye üzerinden Corsair RAM almıştım satıcı Amazon Almanya'ydı fakat başlıkta da belirttiğim gibi "paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı" yazıyor kargo takip ekranında yani kargom şu an İstanbul'da fakat anladığım kadarıyla kolay gelsin kargo firması değil bir başka kargo firmasına teslim edilmiş Erzurum'da olduğum için doğru mudur? Ayrıca daha önceden bu durumu yaşayan varsa hangi kargo firmasına teslim edildiğini söyleyebilir mi, tecrübelerine dayanarak?
Kolay gelsin faaliyet gösterdiği şehirler dışında işlem yapmıyor. Daha önce Çanakkale taraflarında aynı durumu bende yaşamıştım, Amazon böyle bir durum için 20 TL cüzdan bakiyeme ek durum ödemesi yapmıştı.

Senin yaşadığın bölgeye dağıtım yapmıyordur firma o yüzden dağıtım yapan anlaşmalı farklı bir firmaya vermişlerdir yada yurt dışından geliyorsa Türkiye'ye gelir ürün oradan senin adresine gelmesi için yurt içi bir firmaya teslim edilir.

Yerel kargo firmasına aktarılmış. Endişe edecek bir durum yok.

Bu gelişmeyi aldıktan ne kadar süre sonra kargonuz teslim edildi acaba? Bir sorun yaşadınız mı?
Çok fazla sürmemişti bu gelişmeden sonra ayrıca RAM'lerde herhangi bir sorun yok halen daha kullanıyorum.

Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın kargoyu kolay gelsin mi getirdi yoksa başka bir firma mı? Bende de şu an öyle gözüküyor. Müşteri hizmetleri bilgimiz yok 5 Ekim'de arayın dediç.

Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın kargoyu kolay gelsin mi getirdi yoksa başka bir firma mı? Bende de şu an öyle gözüküyor. Müşteri hizmetleri bilgimiz yok 5 Ekim'de arayın dediç.
Bir başka firma getirdi, kolay gelsin değil. Firmanın ismini hatırlamıyorum onuda belirteyim.

Geri
Yukarı