Amazon Palit RTX 3060 alınır mı?

10TENNNN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Ben bir ekran kartı alacağım, Letgo'da bana yakın Palit RTX 3060 ekran kartı buldum kutusu açılmamış yurt Amazon'dan alınmış, fatura falan mevcut, kısaca sizce güvenilir mi? Siz alır mıydınız 7200 anlaştım ama şüphelerim var!

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-03-13 at 00.16.22.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-13 at 00.16.22.jpeg
    99,9 KB · Görüntüleme: 81
Merhabalar, öncelikle Amazon Amerika'dan 4 İngiltere'den 2 kart aldım hiçbirinde sorun yaşamadım. Fakat şöyle bir durum var Amerika, Japonya gibi ülkeler Avrupa Birliği ülkesi sayılmadığından dolayı garanti durumu olmuyor. İngiltere, Almanya, İtalya gibi ülkelerden alınan ürünlerde uluslararası garanti oluyor.

RTX 3060 için konuşacak olursak; sırf yeni seri diye bu karta 7000-7500tl verilmez. Çünkü GTX 1080 ile neredeyse kafa kafaya, bazen GTX 1080 den bile daha az FPS değerleri veriyor. Benim fikrimi soracak olursanız en azından 3060 Ti almanız daha doğru olacaktır.

Palit alınır ama bence 3060 alınmaz.
Bunu uğrasarak sizde alabilirsiniz kredi kartınız varsa biraz uğraşarak hatta bu paraya daha iyisini alırsınız.

Palit alınır ama bence 3060 alınmaz.
Bunu uğrasarak sizde alabilirsiniz kredi kartınız varsa biraz uğraşarak hatta bu paraya daha iyisini alırsınız.
o zaman amazon kovalayım ben,peki gümrük işi nasıl oluyor?bek olarak hangi ülkenin amazon sayfasında aha çok bulurum çoğu türkiyeye gönderim yok uyarısı veriyor

o zaman amazon kovalayım ben,peki gümrük işi nasıl oluyor?bek olarak hangi ülkenin amazon sayfasında aha çok bulurum çoğu türkiyeye gönderim yok uyarısı veriyor
Öncelikle o Türkiye'ye gönderim yoktur uyarısı yüksek ihtimal ordaki başka bir mağazadır yani Amazon satmıyordur, genelde amazonun sattığı kartlarda gönderim oluyor.
Gümrük işi şöyle oluyor sen amazondan satın alırsan zaten alırken ödüyorsun vergini. Kargonda DHL ile gelirse pek sıkıntı çıkmaz UPS ile gelirse sıkıntılar çıkıyormuş onuda 270 300 lira arasında hallediyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı