Amazon Para Çekmeye Çalışıyor

hegonen

Kilopat
Daha fazla  
1 ay önce Amazon'dan bir şey denemek ve tam bir fiyat görmek için kurcalıyordum. Adres girdim bir kredi kartı girdim işlemleri yaptım ve yanlış şeye basmam ile siparişi yanlışlıkla onayladım. Sonra hemen siparişi iptal ettim birkaç dakika içerisinde bunun bilgilendirme maili de geldi. Başka bir mail daha geldi işlem yapılan kredi kartı limiti var falan diye ve Amazon hesabım kilitlendi. Düzelmek için de faks ile iletişime geçin yazmışlardı ben de önemsemedim. O zamanla AMAZON PRIME Free Trial'i denedim ücretsiz diye hesabım kilitlendikten sonra hesaba da giremedim. Şu an hala o karttan 99 dolar çekmeye çalışıyorlar. Bunu nasıl iptal edebilirim? Tek yol faks mı veya ileride bu bir soruna yol açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı iptal ettirdik ve yeni bir kart talebinde bulunduk. Bu yeni kart kullanıma açıldığında da Amazon bu karta erişip parayı çekmeye çalışabilir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı