Amazon Prime 1$ Ücret Aldı

KranosChara

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben dün Amazon.com'a üye oldum ve 30 günlük Prime üyeliği aldım ücretsiz olarak. Fakat kart harcamalarıma bakınca Amazon Prime benden 1$ ücret kesmiş. Ben bu ücreti nasıl geri alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart bilgilerim vardı spariş etmekten vazgeçtim diye prime üyeliğimi felan iptal ettim kart bilgilerimi kaldırdım.

Kart doğrulama ücreti o. Bir hafta içinde iade edilir o ücret. İçi boş karta kimse üyelik vermez. Sen yine üyeliğini kullan. Ücret bir haftaya iade edilir. İade olmazsa eposta atarsın.

Kart bilgilerini sildiğinden emin ol. Yoksa şöyle oluyor: amazon 100 dolar kesiveriyor yıllık üyelik için :) Sonra iptali için iletişime geçmek zorunda kalıyorsun. Bedava Amazon Prime üyeliği yalanına inanmış olan herkese çağrımdır: kart bilgilerinizi kayıtlı bırakmayın.

Kart bilgilerini sildiğinden emin ol. Yoksa şöyle oluyor: amazon 100 dolar kesiveriyor yıllık üyelik için :) Sonra iptali için iletişime geçmek zorunda kalıyorsun. Bedava Amazon Prime üyeliği yalanına inanmış olan herkese çağrımdır: kart bilgilerinizi kayıtlı bırakmayın.
Kart zaten ENPARA bakiyeli içşne para yüklemeden kesemez. :D

Bir aylık Amazon Prime özelliği bedava ancak kabul ettiğiniz şartlarda eğer siz elle iptal etmezseniz 30 gün sonra 1 yıllık Prime üyesi olacağınız yazıyor. 30 günü başlattıktan sonra bu 1 yıl ayarını kapatıp 30 gün boyunca tamamen ücretsiz olarak Prime özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Karttan para çekilmesinin sebebi de onaylama amaçlı. Birkaç güne geri yatacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı