Amazon Prime alınır mı?

tryx

Picopat
Arkadaşlar daha öncesinde hiç Amazon kullanmadım. Ancak, genel olarak büyük indirimler burada oluyor. Buna ek olarak, Gaming ve Prime Video da veriyor diye biliyorum. Sizce Amazon Prime alınır mı?

Kesinlikle alınır. Gerek siparişlerde kargo ücreti olmaması, Prime Gaming'in verdiği ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ve Twitch abonelik olayı, meraklısına Prime video gibi olanaklara ulaşımı ve ücreti de uygun olması sebebiyle net alınır.

Kesinlikle alınır.
Tabii ki alınır.
Kesinlikle alınır. Gerek siparişlerde kargo ücreti olmaması, Prime Gaming'in verdiği ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ve Twitch abonelik olayı, meraklısına Prime video gibi olanaklara ulaşımı ve ücreti de uygun olması sebebiyle net alınır.
Bugün 8 liraya Tadelle King Size alamıyorsun dostum.
Hepinize cevaplar için çok teşekkür ederim. Alacağım.

1 ürün için 15-20 TL kargo parası veriyoruz çogu zaman bu tür dertlerden kurtuluyorsun. Hızlı kargo ile 3 TL aldığın kitap ertesi gün kapında oluyor. Twitch aboneligi - Prime video - primegaming artılarını saymıyorum.

1 ürün için 15-20 TL kargo parası veriyoruz çogu zaman bu tür dertlerden kurtuluyorsun. Hızlı kargo ile 3 TL aldığın kitap ertesi gün kapında oluyor. Twitch aboneligi - Prime video - primegaming artılarını saymıyorum.
Teşekkür ediyorum. Peki uygulamasını kullanıyor musunuz?
Bugün 8 liraya Tadelle King Size alamıyorsun dostum.
Artık fiyatları takip etmeyi bıraktım. Yetişemiyorum. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı