Amazon Prime Gaming Aralık'ın kaçında oyunları verecek?

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Amazon Gaming aralığın kaçında oyunları verir?
Ücretsiz deneme açtım yenilenme tarihi 2 Aralık diyor, aralık oyunlarını alabilecek miyim yoksa para kesecek?

Sizce 1 aralığa kadar bekleyim mi yoksa iptal mi edeyim?
Kırılan ininal Kart'ı bilgilerimi girdim para çekmeye çalışırsa ve ben yükleyemezsem ne olur bilmiyorum. Yenilenme tarihi 2 Aralık diyor yan 6 gün var.

Prime oyunları ne oluyor? Xbox Game Pass gibi bir şey mi? Merak ettiğimden soruyorum.

Aylık 7.9 TL karşılığında size oynamanız için oyunlar veriyor. Bunun haricinde Amazon'dan hızlı kargo ve Prime videoyu da almış oluyorsunuz. Verdiği oyunlar genellikle hikayeli AAA oyunlar. Verdiği oyunlar hesapta kalmaya devam ediyor gamepassın aksine.

8TL'ye Twitch, Amazon'da hızlı kargo, Netflix çakması olsa da güzel içerikleri olan video platformu, bu fiyata oyun içi özellik, oyun kodu veriliyor.

Sizce 1 aralığa kadar bekleyim mi yoksa iptal mi edeyim?
Kırılan ininal Kart'ı bilgilerimi girdim para çekmeye çalışırsa ve ben yükleyemezsem ne olur bilmiyorum. Yenilenme tarihi 2 Aralık diyor yan 6 gün var.

Aylık 7.9 TL karşılığında size oynamanız için oyunlar veriyor. Bunun haricinde Amazon'dan hızlı kargo ve Prime videoyu da almış oluyorsunuz. Verdiği oyunlar genellikle hikayeli AAA oyunlar. Verdiği oyunlar hesapta kalmaya devam ediyor Game Pass'ın aksine.

Bu oyunları kendi içinde mi oynatıyor yoksa Steam kütüphaneye ekleyebiliyor muyuz?

Prime oyunları ne oluyor? Xbox Game Pass gibi bir şey mi? Merak ettiğimden soruyorum.
Aylık 8 TL vererek Amazon Prime'a sahip olabiliyorsunuz Amazon Prime'ın birçok özelliği var Prime video, Amazon'da kargonun bedava olması, Prime Gaming gibi ama ana konumuz Prime Gaming olduğundan dolayı diğer özellikleri anlatmayacağım Prime Gaming her ay ücretsiz oyunlar veriyor BF1, BF3, BF4 gibi oyunlar verdiği olmuştu bu oyunları sana kodlar ile veriyor ayrıca sadece oyun vermiyor oyun içi içeriklerde verebiliyor mesela LoL'de bazen dış görünüş parçası veriyor.
Bu oyunları kendi içinde mi oynatıyor yoksa Steam kütüphaneye ekleyebiliyor muyuz?
Kodlarla veriyor.

Aylık 8 TL vererek Amazon Prime'a sahip olabiliyorsunuz Amazon Prime'ın birçok özelliği var Prime video, Amazon'da kargonun bedava olması, Prime Gaming gibi ama ana konumuz Prime Gaming olduğundan dolayı diğer özellikleri anlatmayacağım Prime Gaming her ay ücretsiz oyunlar veriyor BF1, BF3, BF4 gibi oyunlar verdiği olmuştu bu oyunları sana kodlar ile veriyor ayrıca sadece oyun vermiyor oyun içi içeriklerde verebiliyor mesela LoL'de bazen dış görünüş parçası veriyor.

Kodlarla veriyor.
Yani steam'e ekleniyor mu?

Steam gibi kendi içinde olan oyunlar var kendi oyun kütüphanesi var, ama çoğu oyunu kendisi kod olarak veriyor. Epic oyunlarını hesabına veriyor. GOG Steam Uplay Origin'den de kod veriyor. Oyunlar gitmiyor hesabın üyeliğini bitirseniz dahi. Ben deneme açtım iptal edince oyunlar bende kalmaya devam edecek sadece yeni gelen oyunları alamayacağım. Eğer devam ettirirsem üyeliği alabileceğim,

Yeni konular

Geri
Yukarı