Amazon Prime Hesabı Askıya alındı

TheRype

Hectopat
Daha fazla  
Amazon Prime 30 günlük ücretsiz deneme için kredi kartımı (ininal) ve adresimi girdim, doğru olmasına rağmen hesabım direk askıya alındı, e-posta da gelmedi. İninal'e bakınca 7 lira 22 kuruş kesildiğini gördüm.
Sorularım:

7.22 TL iade edilir mi?

İninal kartımı yeniledim(numarası falan değişti) bu yüzden iade edilse gelir mi yenisine?

Amazon hesabım yasaklandığı için üyeliği iptal edemedim. İninal'e 1 ay sonra para yüklesem para çeker mi? Çünkü 3-4 kere denedim ininal kartımla yapmayı hepsi yasaklandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon Prime Türkiye için 30 günlük ücretsiz deneme vermiyor, 7 gün deneme süresi veriyor. Üye olurken ülkeyi ABD seçtiniz galiba, o yüzden askıya alınmış olabilir diye düşündüm. İlk aklıma gelen bu oldu. Bilemiyorum. Ayrıca kendim kullanıyorum Prime Video ve Twitch Prime hizmetlerini.

Amazon Prime Türkiye için 30 günlük ücretsiz deneme vermiyor, 7 gün deneme süresi veriyor. Üye olurken ülkeyi ABD seçtiniz galiba, o yüzden askıya alınmış olabilir diye düşündüm. İlk aklıma gelen bu oldu. Bilemiyorum. Ayrıca kendim kullanıyorum Prime Video ve Twitch Prime hizmetlerini.
Evet Almanya üzerinden yaptım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı