Amazon Prime hesabıma erişim sağlayamıyorum

DarkBrown

Centipat
Öncelikle selamlar, Twitch üzerinden abonelik karşısında Valorant Point alınan bir kanala Prime eşliğinde abone oldum. Bunu yaparken yeni bir e-posta yeni bir Discord ve aynı e-postalar ile yeni bir Amazon Prime hesabı oluşturdum. Aboneliğimi aldım, her şey gayet güzel giderken Amazon, e-postayı kabul etmedi ve hesaba hiçbir şekilde girememeye başladım. Şu an e-postaya kayıt olurken başka bir şey mi yazdım yoksa doğru şeyi düşünüp harf hatası mı yaptım hiçbir şekilde bilmiyorum. Aboneliğim aktif şekilde devam ediyor ve aktif olarak kullandığım kart bilgim de bulunuyor. Ben hesaba ulaşamadığım süre boyunca kartımdan her ay ömrümün sonuna kadar çekecek. Öyle değil mi? Yardımlarınıza çok ihtiyacım var, lütfen bana bir akıl/fikir verin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifremi unuttum yapamaz mısınız?
Bir de çok karışık yazmışsın dostum pek bir şey anlamadım. Discord hesabı falan ne alaka? Okurken neye odaklanacağımı şaşırdım.

İptale gerek yok. Online alışverişe kapatın yeter.
Kartı aktif olarak kullanıyorum ama, twitch hesabımla falan da bağlı müşteri hizmetlerine bağlanıp yalnızca e-posta adresini rica etsem hesaba ulaşamaz mıyım acaba? Çünkü şifre ve kart bilgileri kayıtlı zaten hesapta. Yalnızca e-posta gerekiyor bana. Şifresi de bende hesabın.
Şifremi unuttum yapamaz mısınız?
Bir de çok karışık yazmışsın dostum pek bir şey anlamadım. Discord hesabı falan ne alaka? Okurken neye odaklanacağımı şaşırdım.
Twitch kanalı üzerindeki aboneliğimden dolayı Discord hesabı istiyorlar, anlatmak istediğim şey Discord hesabım ile o Amazon hesabının e-postasını aynı anda ve tıpa-tıp aynısını düşündüğümdü.

Kartı aktif olarak kullanıyorum ama, Twitch hesabımla falan da bağlı müşteri hizmetlerine bağlanıp yalnızca e-posta adresini rica etsem hesaba ulaşamaz mıyım acaba? Çünkü şifre ve kart bilgileri kayıtlı zaten hesapta. Yalnızca e-posta gerekiyor bana. Şifresi de bende hesabın.

Ulaşabilirsiniz bence. Denemekten zarar gelmez.

Geri
Yukarı