Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Papara kartının cashback özelliğinden dolayı Papara karttan Amazon Prime üyeliği almaktayım ancak geçtiğimiz günlerde kartımda para yoktu ve Amazon, Amazon Prime üyeliği için kartımdan para çekemedi. Karta belirli bir miktar para attım, attıktan sonra da para çekilmedi. Bu para bir süre sonra mı çekiliyor? Anlayamadım. Şu an Amazon Prime üyeliği için kartımda yeterli para bulunuyor. @Tim, @Umut Nas sizin bir bilginiz var mıdır acaba?

Çözüm
Ben de öyle bir durumla karşılaştım, ilerleyen günlerde tekrar deneyip çekmişti.
@Yeniçocuk web sitelerinde kart kayıtlı bırakmayı sevmiyorum. Bir tek Papara kart kayıtlı, onda da Amazon Prime üyeliği için kullanıyor.

Eğer ihtiyacınız yoksa durmasında fayda var.

İhtiyacım yok, cevabınız için teşekkürler. Konuya geri dönüş sağlarım tekrardan.

@Yeniçocuk web sitelerinde kart kayıtlı bırakmayı sevmiyorum. Bir tek Papara kart kayıtlı, onda da Amazon Prime üyeliği için kullanıyor.

Hocam ben temmuz ayındaki indirimden yararlanırken Prime üyeliğini ödemeden bitirecektim. Çoğu kartın içinde para yoktu. Içinde para olan karttan almıştı bakiyeyi ondan.

Geri
Yukarı