Amazon Prime Papara Kart'tan 293 TL çekmeye çalışıyor

FCKerem

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Amazon Prime kartimdan yüksek bir meblağ çekmeye çalışıyor, Papara kartım telefon ve kart yeni, virüs olma ihtimali yok, sebebini bilen var mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-03-20-49-49-121_com.mobillium.papara.jpg
    Screenshot_2022-12-03-20-49-49-121_com.mobillium.papara.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 215
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Amazon Prime kartimdan yüksek bir meblağ çekmeye çalışıyor, Papara kartım telefon ve kart yeni, virüs olma ihtimali yok, sebebini bilen var mıdır?
Hesabınız çalınmış olabilir.

Amazon canlı desteğe ulaşın, biz burada nasıl yardımcı olabiliriz ki?

Edit: 28 Kasım'da Papara, Amazon'a cashback veriyormuş 😔

Tahminimce kayıtlı kartınızdan hediye kartı satın almaya çalışan kötü niyetli biri tarafından yapılıyor bu eylem. Eğer hafızanız kötüyse taksitlendirerek aldığınız bir ürünün taksiti de çekilmeye çalışılıyor olabilir. Ön ödemeli karta taksit yapılıyor mu emin değilim.

Tahminimce kayıtlı kartınızdan hediye kartı satın almaya çalışan kötü niyetli biri tarafından yapılıyor bu eylem. Eğer hafızanız kötüyse taksitlendirerek aldığınız bir ürünün taksiti de çekilmeye çalışılıyor olabilir. Ön ödemeli karta taksit yapılıyor mu emin değilim.
Yapılmıyor taksit.

Amazon.de gibi bir yerden çekilmeye çalışıyor bu ücret.
Oranın Prime ücreti 9.99 euro. Kart bilgileriniz sızmış olabilir.

Virüs değil, bilgilerin sızmamış. Amazon US üzerinden Prime satın almaya çalışmışsın. Dolayısıyla US hesabına gidip aboneliği iptal etmen gerek. $15 çekmeye çalışıyor senden.

Amazon.de gibi bir yerden çekilmeye çalışıyor bu ücret.
Oranın Prime ücreti 9.99 euro. Kart bilgileriniz sızmış olabilir.
Amazon US. 15 dolar ücreti var.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin, amazon hesabı, mail hesabı dahil tüm şifrelerinizi yenileyin. Kartı silin yeni sanal kart oluşturun ve sanal kart ile alışveriş yapın eğer fiziksel kart ile alışveriş yapıyorsanız. Parada taksit yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı