Amazon Prime para çekti

FurkanGuray1

Decapat
Daha fazla  
Selamlar ben Amazon Prime abonesiydim 2. ay 8TL verdim ve kullanmaya devam ettim fakat ondan sonra 3. ayı otomatik çekti para iadesi nasıl alabilirim?

Sekiz liracık be hocam. Boş verin, mis gibi hizmet Prime.

Evet çok güzel hizmet ama bayağıdır sıkıntı yaşattı deneme sürümünde bir sıkıntı olmadı ama 2. ayda Prime olur olmaz Twitch'de yayın açmayan birine sub oldu şimdi de aynı şekilde bir problem oldu eğer bu problem olmasaydı otomatik çektiği için iptal etmezdim ama avantajlarını verimli şekilde kullanamadım.

Evet çok güzel hizmet ama bayağıdır sıkıntı yaşattı deneme sürümünde bir sıkıntı olmadı ama 2. ayda Prime olur olmaz Twitch'de yayın açmayan birine sub oldu şimdi de aynı şekilde bir problem oldu eğer bu problem olmasaydı otomatik çektiği için iptal etmezdim ama avantajlarını verimli şekilde kullanamadım.
Aboneliği kendiniz seçiyorsunuz. Öyle bir şey olamaz.

Evet alabilirsin. Ben iade talebinde bulunduktan yaklaşık 10 dakika sonra iadem gelmişti.

İade talebinde bulunamadım müşteri desteğini aradım 30 dk içinde döneceğiz dediler ama hala bekliyorum 1 saat oldu.
Aboneliği kendiniz seçiyorsunuz. Öyle bir şey olamaz.

2 aydır öyle oldu bende Prime iptal edip başka hesapta alıp istediğim kişiye sub oldum ama onda da uğraşmıştım.

İade talebinde bulunamadım müşteri desteğini aradım 30 dk içinde döneceğiz dediler ama hala bekliyorum 1 saat oldu.
Ben prime üyeliğimi iptal ete basmıştım sonra bana 2 seçenek sundu para iadesi ve üyeliğimi bu ay devam ettir. Ben para iadesini seçtim ve yaklaşık 10 dakika sonra hesabıma geçti para. Bu işlemi gece 12de yapmıştım.

Geri
Yukarı