Amazon Prime üyeliği devam ediyor fakat para çekmiyor

Boşver zaten Amazon zam yaparak senin paranı başkasına ödetiyor :D

Sorun oluşturmaz muhtemelen para ödemeden kullanan çok insan var. Yine de parasını vermek istiyorum derseniz desteğe yazabilirsiniz.

Kullanmadığım ve içinde bakiye bulunmayan kartımdan 8 aydır Prime üyeliğim sorunsuz bir şekilde devam ediyor. Limit yetersiz falan gibi bir bildirimde almamışım ödeme tarihlerinde. Bu neden kaynaklı veya bir sorun oluşturur mu?
Hocam eğer Amazon hesabınızda birden fazla kart varsa hangisinden çekbiliyorsa ondan çeker üyelik ücretini.

Boşver zaten Amazon zam yaparak senin paranı başkasına ödetiyor :D

Sorun oluşturmaz muhtemelen para ödemeden kullanan çok insan var. Yine de parasını vermek istiyorum derseniz desteğe yazabilirsiniz.
Valla hocam Amazon'u unutmuştum ya bayadır kullanmıyordum bu Hepsiburada Premium çıktıktan sonra. Zararı olmaz diyorsanız dokunmam. :D

Hocam eğer Amazon hesabınızda birden fazla kart varsa hangisinden çekbiliyorsa ondan çeker üyelik ücretini.
4 kart var üşenmedim hepsini kontrol ettim. Ödeme yapılmamış.

Bende 2 ay Spotify premium iptal etmeme rağmen Spotify premium kullanmıştım 1 ay para çekti kullandım en iyisi iptal edeyim dedim ama sonrasında 2 ay beleş kullandım.

Arkadaşım ülkeye geldiğinden beri böyle kullanıyor, adamların umurunda olsaydı müdahale ederlerdi diye düşünüyorum. 0.35 dolar falandı sonuçta daha yeni zam geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı