Çözüldü Amazon Prime üyeliği para olmadan tekrarlanırsa ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pikachewie

Hectopat
Makaleler
1
İninal kartımda 8 TL vardı, ben de Amazon Prime alayım dedim ama ilk bir ay ücretsizmiş. İkinci ay (paralı olacağı ay) ininal aylık para kesiminden paramı keserse ne olur?

Çözüm
İninal kartımda 8 TL vardı, ben de Amazon Prime alayım dedim ama ilk bir ay ücretsizmiş. İkinci ay (paralı olacağı ay) ininal aylık para kesiminden paramı keserse ne olur?
Bir şey olmaz, kartınızda para kalmadığı için Prime aboneliğiniz iptal olacak sadece.
Bedava kullanma ihtimali de var. Ancak o ikinci yenilemede olabilir. Ben daha önce bir ay deneme, bir ücretli kullanmıştım. Hatta sitesinden alışveriş de yaptım. Tüm bunları kayıtlı olan "sanal kart" ile yaptım. En son BF1 almak için yenileme yapmak istedim. Kartta limit olmadığı ve çekim yapmadığı halde yeniden Prime aktif oldu. Oyunun anahtarını da aldım. Üzerine 42 liralık sepeti kargo ücreti ödemeden aldım. Ayrıca Prime Video da çalışıyor şu an.

Bedava kullanma ihtimali de var. Ancak o ikinci yenilemede olabilir. Ben daha önce bir ay deneme, bir ücretli kullanmıştım. Hatta sitesinden alışveriş de yaptım. Tüm bunları kayıtlı olan "sanal kart" ile yaptım. En son BF1 almak için yenileme yapmak istedim. Kartta limit olmadığı ve çekim yapmadığı halde yeniden Prime aktif oldu. Oyunun anahtarını da aldım. Üzerine 42 liralık sepeti kargo ücreti ödemeden aldım. Ayrıca Prime Video da çalışıyor şu an.

Peki bunun bir cezası falan yok mu bunu sürekli olarak tekrarlarsak n'olur?

Peki bunun bir cezası falan yok mu bunu sürekli olarak tekrarlarsak n'olur?
Ne olacağını bilemiyorum. Üzerinden epey zaman geçti ama bu işi tekrarlamadım. Zaten öyle bir niyetim de yok. Böyle güzel hizmet veren bir şirketi suistimal edemem. Sadece başka kredi kartı eklediğim bir seferinde ikinci kez bir ay ücretsiz kullanma şansım oldu. Tahminimce o açığı da kapatmışlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı