Amazon Prime üyelik iptalinden sonra para gelmemesi

• Konuyu başlatan Keskn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 338

Keskn

Centipat
Bugün prime üyeliğimi iptal ederken iki seçenek sundu 14 gün kalmıştı bitmesine, avantajlar kalabilir ama son gün iptal ederim diyor öbüründe ise avantajlar gider prime üyeliğin tamamen kapanır ama 4 TL iade edilir. Bunun sebebi ise 14 gün daha kalmasıymış. 4 TL iade edilen yere tıkladım prime üyeliğim kapandı ve 30 dakika olmasına rağmen 4 TL iade gelmedi gelir mi sizce?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-10-04-22-16-05.png
    Screenshot_2022-10-04-22-16-05.png
    110,6 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün prime üyeliğimi iptal ederken iki seçenek sundu 14 gün kalmıştı bitmesine, avantajlar kalabilir ama son gün iptal ederim diyor öbüründe ise avantajlar gider prime üyeliğin tamamen kapanır ama 4 TL iade edilir. Bunun sebebi ise 14 gün daha kalmasıymış. 4 TL iade edilen yere tıkladım prime üyeliğim kapandı ve 30 dakika olmasına rağmen 4 TL iade gelmedi gelir mi sizce?
O olay gecikebiliyor ben iade etmiştim birkaç gün içinde gelmişti.

Bugün Prime üyeliğimi iptal ederken iki seçenek sundu 14 gün kalmıştı bitmesine, avantajlar kalabilir ama son gün iptal ederim diyor öbüründe ise avantajlar gider Prime üyeliğin tamamen kapanır ama 4 TL iade edilir. Bunun sebebi ise 14 gün daha kalmasıymış. 4 TL iade edilen yere tıkladım Prime üyeliğim kapandı ve 30 dakika olmasına rağmen 4 TL iade gelmedi gelir mi sizce?

30 dakika içinde gelmesi imkansız 7 gün içinde hesabınıza yatar en geç ama ortalama 12 saat iade ediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı