Amazon Prime video düşük FPS ve kalite

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
Amazon Prime video uygulamasında videolar kasıyor ve kalite çok düşük oluyor. Google'a yazmayı denedim ancak denediklerim işe yaramadı.

Uygulama içerisindeki ayarlar kısmında Oynat ve İndir ayarına girerek Akış Kalitesi ayarını "En iyi" seçeneğine getirmeyi dener misiniz?

Denedim ancak 1-2 dakika sonra yine kötüleşiyor.
Wi-Fi veya hücresel ağdan bağlandığınız zaman internet durumunuz nedir? İnternetiniz yüksek kalitede içerik izlemeye yetmiyor olduğundan dolayı kaliteyi otomatik olarak düşürüyor olabilir.

Wi-Fi veya hücresel ağdan bağlandığınız zaman internet durumunuz nedir? İnternetiniz yüksek kalitede içerik izlemeye yetmiyor olduğundan dolayı kaliteyi otomatik olarak düşürüyor olabilir.
19 Mbps alıyorum 2.4 GHz bağlantı ile. Telefonda sıkıntı çıkarmıyor, rahatça izlenebiliyor. Aynı internet ile.

19 Mbps alıyorum 2.4 GHz bağlantı ile. Telefonda sıkıntı çıkarmıyor, rahatça izlenebiliyor. Aynı internet ile.
Telefonununuz ayarlar kısmından uygulamaları bulun ve Amazon Prime Video uygulamasının önbelleğini temizleyin hocam. Uygulamalı silip geri yüklemek de aynı işlevi görecektir ama hangisi size kolay geliyorsa onu tercih edin. Daha sonrasında tekrar denemenizi rica edeceğim.

Telefonununuz ayarlar kısmından uygulamaları bulun ve Amazon Prime Video uygulamasının önbelleğini temizleyin hocam. Uygulamalı silip geri yüklemek de aynı işlevi görecektir ama hangisi size kolay geliyorsa onu tercih edin. Daha sonrasında tekrar denemenizi rica edeceğim.
Yok telefonda sıkıntı çıkarmıyor. Televizyon uygulamasında çıkarıyor. Bilgisayar uygulamasında da çıkarıyor. İkisinde de silip tekrar yüklemeyi denedik. Bir şey değişmedi.

Yok telefonda sıkıntı çıkarmıyor. Televizyon uygulamasında çıkarıyor.
Ben telefon uygulamasından bahsediyorsunuz zannetmiştim hocam. Televizyonun kendi ayarları içerisinde bulunan önbelleği de temizlemeyi deneyin. Televizyonlar akıllı telefonlar gibi olmadıklarından dolayı bu tür problemler televizyonlarda çok daha fazla görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı