Amazon satıcısı mesajlarıma cevap vermiyor

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar ilk sipariş ettiğimde mesaj attım ne zaman gelir diye sordum. Şöyle bir cevap verdiler:

"
Günaydın.

AMD'den Ryzen 5 3600X'in gelen teslimatlarında bir gecikmemiz olduğunu bildirmekten dolayı üzgünüz. Geçen hafta almamız beklenen teslimat, 30 Temmuz perşembe günü depomuza varış için yeniden planlandı.

Siparişiniz yüksek önceliğe sahiptir ve teslimatı depomuzda aldığımız gün tekrar gönderilecektir.

Siparişiniz ekspres teslimat ile gönderilecektir, bu nedenle en geç 3 Ağustos pazartesi günü parsel almayı bekleyebilirsiniz.

Ürünü teslim ettikten sonra doğrudan Amazon hesabınıza iade edeceğimiz 25, 00 eur tutarında bir tazminat teklif edeceğiz.

Herhangi bir nedenle bu yeni teslimat programını beklememeye karar verirseniz, lütfen bizi bilgilendirin ve ödemenizi hemen iade edip teslimatı iptal edeceğiz.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Bu mesajı aldığınızı onaylamanızı rica ederiz.

Saygılarımızla.
Xstra dijital depolama"

Lâkin 3-4 gün önce kargomun nerede olduğunu sormak için tekrar mesaj attım Amazon üzerinden. Siteden mesaj attıktan sonra satıcıya cevap vermesi için 2 gün müddet veriniz diyordu. 2 gün bekledim fakat hala cevap gelmedi sorun olur mu? Bu satıcıdan daha önce alışveriş yapan var mı aranızda?

Satıcı Amazon'dan çekilmiş yerine netsipariş diye bir Türk firması geçmiş. Umarım bir sorun olmaz.
"

Netsipariş firması zaten vardı. Xstra'nın yerine geldiğini düşünmüyorum. Amazon ile iletişime geçiniz.

O satıcı yurtdışından gönderim yapıyor. Kargoya verilmesi ve gelmesi haftalar sürebilir.

En geç 14 Ağustos yaşıyor gelmezse iptal ettireceğim.
Ama şimdi de iptal ettirebilir Manisa'da 3600 + B450M S2H 1800 TL'ye satan bir satıcı buldum hazır manisadaysan oradan almayı planlıyorum.
Teslim edilmemiş sipariş varken nasıl çekilebiliyor, bence Amazon'la iletişime geçin.

Hocam nasıl iletişime geçeceğim? Mail adresi varsa bırakabilir misiniz?
Siparişimi iptal ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı