Amazon sorunlu telefon kılıfına değişim yapar mı?

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar pazartesi günü Amazon'dan telefon kılıfı sipariş ettim. Az önce elime ulaştı fakat bazı sıkıntıları var. Fotoğrafta görüldüğü gibi bir köşeden iki parça ayrılmış. Ayrıca telefon yüzüğü çok gevşek. Bazen kendi kendine düşüyor ve masada telefonu tutmuyor. Telefon direkt yan yatıyor. Sizce Amazon bu kılıfa değişim yapar mı? Yaparsa prosedür nasıl işliyor anlatır mısınız?

IMG_20210224_180700.jpg

IMG_20210224_180705.jpg

Anlamadım açıkçası. Ben şimdi siteden direk iade talebi mi oluşturacağım yoksa müşteri hizmetlerini mi arayacağım? Ayrıca bu kılıf hoşuma gitti bunu tekrar almak istiyorum. Önce iade edip sonra tekrar mı sipariş vereceğim?
Ayrıca anlamadığım bir şekilde ürün bana gelmesine rağmen hala yolda gözüküyor.
Değişim yok, iade var.
Tekrar aynı ürünü aldığında, iade ettiğin ürün ile arada fiyat farkı var ise sana geri ödüyorlar.
Önce müşteri hizmetleri ile görüş sonra iade edip tekrar sipariş verebilirsin.
Hocam uygulamadan müşteri hizmetlerini ara dedim İngiltereden bir numara aradı anında. Böyle olması mı gerekiyor?

Son düzenleme:
Sıralamanın bir önemi yok. Aynı ürünü tekrar alacağını ve böyle bir sorun yaşadığını söyle sadece. Farkı ödeyeceklerini söylerler.

Ara dersen öyle olur derdini anlattıysan tamam dedilerse sorun değil, veya bilgisayardan chat kısmında yazışarak görüşme yapabilirsin.

Öyle bir durumda var evet, tutar belirtmediğin için yorum yapmadım.
Tutar çok fazla değilse, paranı geri veriyorlar. Hayırlısı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı