Amazon sorunlu ürün için gelen cevap

g100

Kilopat
Yer
Türkiye, Eskişehir
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce ulaşan kraken 7.1 kulaklığımı test ettiğimde sorunlu olduğunu gördüm. Adamlardan bunun üzerine bana mesaj geldi. Tam olarak bana ücretsiz olarak yenisini mi göndereceklerini ya da geri yollamam gerektiğini anlamadım. Mesajdan alıntılar aldım. Amazonun sitesine girdiğimde aynı ürünü $0 değerinde yenisinin siparişi başlattıklarını gördüm. Şuan elimdekini geri mi yollamam gerekiyor? Etiket linki koymuşlar.

Therefore in order to help you with this issue, I've created a replacement order for Razer Kraken 7.1 Chroma Sound USB Gaming Headset which will be shipped to you at no charge.

As long as your order hasn't shipped yet and your original order arrive, you can use the "Cancel Items" button to cancel an individual item or the whole order from there.

And going ahead please return the original order to us, Following the below instruction.

Follow the link below to find instructions and a mailing label for returning your Razer Kraken 7.1 Chroma Sound USB Gaming Headset.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz bi sorun bende olmuştu. Aynı şekilde ücretsiz ürün çıktılar bana fakat ben ürünü yollayıp barkod bilgilerini vermeden ürün çıkışı yapılmadı.Barkod bilgilerini hemen verdim ve bir gün sonra karşı taraftan kargoya verildiğine dair mail aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı