Amazon.TR 3 hafta önce alınan kulaklık gelmedi

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar,

Amazon'dan yaklasik 3 hafta once kulaklik satin aldim. Son 1 adet kalmisti, onu aldim. Acaba guncellemeyi unuttular getirtecekler mi bilmiyorum ama koskoca Amazon'un boyle yapmasi tuhaf. 4 kere musteri hizmetlerine mail attim hep ozur dilediler. 10 TL indirim ceki tanimladilar telafi diye... Bu carsamba son teslim tarihi imis, bakacagiz ne olacak. Sizi de bilgilendirmek istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaslar,

Amazon'dan yaklasik 3 hafta once kulaklik satin aldim. Son 1 adet kalmisti, onu aldim. Acaba guncellemeyi unuttular getirtecekler mi bilmiyorum ama koskoca Amazon'un boyle yapmasi tuhaf. 4 kere musteri hizmetlerine mail attim hep ozur dilediler. 10 TL indirim ceki tanimladilar telafi diye... Bu carsamba son teslim tarihi imis, bakacagiz ne olacak. Sizi de bilgilendirmek istedim.

Ürünün çarşamba günü gelince beni etiketler misin.
Merak ettim :D

Tuhaf. Ürünün para ödemesi yaptığınız sitesi Amazon ama satın aldığınız satıcısı kimdi?

Tuhaf. Ürünün para ödemesi yaptığınız sitesi Amazon ama satın aldığınız satıcısı kimdi?
amazonun kendisi,ozellikle fazla odeyip guvenilir oldugu icin kendilerinden aldim hatta.
Ürünün çarşamba günü gelince beni etiketler misin.
Merak ettim :D
Bu konuyu hortlatirim hocam :)
İlk defa Amazon'un bu kadar geç getirdiğini görüyorum. Garip.
Dedigim olay oldu muhtemelen,stok guncellemeyi unuttular ve onun gelmesini bekliyorlar.

Her gün müşteri hizmetlerine arayın. Hatta siz aramayın. Mobil uygulamadan "Müşteri hizmetleri" kısmına gelip telefon numaranızı yazın onlar sizi arasın.
Akıl alır gibi değil.

I
Her gün müşteri hizmetlerine arayın. Hatta siz aramayın. Mobil uygulamadan "Müşteri hizmetleri" kısmına gelip telefon numaranızı yazın onlar sizi arasın.
Akıl alır gibi değil.
llginc evet,bugun dediginizi yapacagim,tesekkurler ama ben yine dusundugum gibi oldugunu dusunuyorum olayin.
Akıl alır gibi değil.
Hocam az önce aradım kendilerini,düşündğüm gibi tedarik sorunu yaşanıyormuş,asıl olan şu,niye orada stokta yazıyorsunuz o zaman? Koskoca AMAZON... ne diyeyim ki anlamadım gerçekten,ne diyeceğimi şaşırdım.Biraz daha ödeyerek kendilerini tercih etmiştim oysa ki...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı