Amazon TR yurt dışı ürünleri nasıl?

agei

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi eğer deneyimleri olan varsa Amazon TR'deki yurt dışı hizmeti nasıl? Sorunlar yaşanıyor mu?

Birisi Corsair SP120 PC fanı, diğeri ise kablosuz mekanik klavye olmak üzere iki farklı ürün aldım. Fan Amazon Germany tarafından İngiltere'den yollandı, klavye ise Çin'den yollandı. Bu farklı satıcındandı. THY'na bağlı bir kargo şirketi tarafından yollandı. Maksimum 15 gün içinde geldi ve normal kargo ile dağıtıma çıkıyor. An ve an takip edilebiliyor. İki ürün de sorunsuz şekilde elime ulaştı. Alışveriş esnasında ve ürün kargolamasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sadece adresi düzgün yazmanız yeterli olacaktır. Aynı yurt içi bir satıcıdan ürün alıyormuş gibi, sadece kargo süresi birazcık daha uzun. Ayrıca eğer THY'na bağlı olan şirket ile gelirse, size atılan SMS'i kaçırmamanız lazım. Gümrük için T.C. no vs. bilgileri sisteme girmeniz gerekiyor. Bir sorun yaşayacağınızı zannetmem.

Ben 4-5 tane ürün aldım (980 Pro, Cooler Master ML360R, termos vs.) Hepsi çok hızlı geldi, daha hiçbirinde bir sıkıntı çıkmadığı için garanti konusunda bir yorumum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı